Oğuzhan Şeker

Merhaba, ismim Oğuzhan Şeker. Öncelikle Aktif Edu ekibine ve başta; Osman Ağabeyime ve Burak Ağabeyime teşekkür ediyorum. Gerçekten Aktif Edu’yu seçerken asla pişman olmadım hatta çok memnun kaldım. Aktif Edu ailesinin bir parçası olmaktan mutlu olduğumu söylemek isterim. Tanıştığımız günden bugüne kadar, hep yardımcı oldular, burda ki problemlerimle hala ilgileniyorlar. Sağolsunlar, Varolsunlar.

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Tarih bölümünü bu sene kazandım. Yurtdışında okuma fikri üniversite sınavına girmeden kafamda oluştu ve 26 şubat 2018 günü StudyExpo fuarında tanıştım Aktif Edu ailesiyle. İlk olarak dil eğitimi şarttı. Bunun sonucunda İngilizce dil eğitiminde oldukça iyi olan Embassy English okulunu şehir olarakta İngiltere’nin güney sahil şehri, kendine has güzelliği ve martılarıyla ünlü, öğrenci şehri olan Brighton’ı seçtik.

Hem Londra’ya yakınlığı sebebiyle gün içinde çok rahat seyahat edebilirsiniz. Brighton futbol takımının Premier liginde olmasıda güzel bir yanı. Şu anda 8 haftayı Brighton’da tamamladım. Daha önümde 28 hafta var ve burada aktiveler bitmiyor.