MÜNİR ÜSTÜN

YAYFED (Yayımcı Meslek Birlikleri Federasyonu) Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Münir Üstün de Aktif Yurtdışı Eğitim`i tercih edenlerden… İyi dilekleri güzel sözleri için kendisine teşekkür ediyoruz:

`Yoğun iş temposu, birbiri ardını izleyen yurt içi ve yurt dışı fuarlar, telifler, Türkiye yayıncılığının uluslararası konumu ve itibarı gibi pek çok rutin meşguliyetin ortasında İngilizce’yi doğru kullanabilmek ihtiyacı bir türlü fırsat bulamadığım ama hep olması gerektiğini bildiğim bir eksik olarak her zamanki yerinde duruyordu.
İşler, ailem, üşengeçlik, bir türlü fırsat bulamıyordum. Beni cesaretlendiren ve bütün bu kaygıları kafamdan silmeme sebep olan sevgili kardeşim Burak YILMAZ oldu. Belirli aralıklarla birer aylık süreler içinde yurtdışında İngilizce öğrenme serüvenine bu şekilde atıldım. Malta’da bulunan Linguatime dil okulunda geçirdiğim 4 hafta boyunca aldığım İngilizce eğitimini Türkiye’ye döndükten sonra da yaptığım bireysel çalışmalarla devam ettiriyorum. Bu şekilde yıllardır kafamı kurcalayan İngilizce sorununu da ortadan kaldıracağıma inanıyorum.
Sürecin henüz karar verme aşamasından, Türkiye’de yaptığım bireysel çalışmalara kadar her ayrıntısıyla yakından ilgilenen Burak ve tüm Aktif Yurtdışı Ailesine çok teşekkür ediyorum.
Bu arada kendim böyle bir programa katılmış, Aktif Edu desteğini her an hissetmiş ve yurtdışında dil eğitimi almanın avantajlarını tecrübe etmişken, bunu çocuklarımdan esirgemem de olmazdı. ???? Büyük oğlum Emin ve bir arkadaşını da yine Aktif Edu ekibine teslim ederek İngiltere Bournemouth’ta bulunan ETC dil okullarının 10 haftalık gençlik yaz dil kampı programına dahil ettik.

Başka söze gerek var mı bilmiyorum… Aktif Edu tabiri caizse ailemizin en genç üyesi oldu artık…

Tekrar tüm ekibe ve özellikle sevgili Burak’a çok teşekkür ediyorum. Bu başarılı ve ilgili ekibi herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.`