MERVE KOÇLOĞ

“İlk başta kafa karışıklığı olarak başlayan bu süreç sonrasında muazzam anılara, arkadaşlıklara ve deneyimlerine bırakıyor kendini. Vize stresi bahsedildiği kadar sancılı değildi Aktif’in yardımlarıyla rahat bir başvuruda bulunup vizemizi de gayet kolay bir şekilde aldık.

Ben iyi ki dil öğrenmek için İngiltere tercihini yapmışım diyorum çünkü gelişimimi kendim de görebiliyorum. Her şeyden önce tanıştığın kaynaştığın arkadaşlarının farklı ülkelerin kültürlerini öğreniyorsun akabinde dilin de gelişiyor. Eğer ki siz nasıl bir hayat yaşamak istediğinizi biliyorsanız, seçtiğiniz okul da iyiyse, İngiltere’deki günlerin değerinin farkındaysanız o zaman doğru yerdesinizdir. Bütün olay sizde bitiyor.

Aktif üyeleri de her zaman bizimle iletişimdeydi. Aile yanından ihtiyaçlarımıza kadar sorunsuz bir dönem geçirdik. Hatta bir dönem Osman Bey çat kapı gelip bize ziyarette bulundu. Gerçekten elleri hep üstümüzdeydi sıkıntısız bir dönem geçirmemiz için.

Londra bana çok şey kattı her zaman hayatımın bir köşesinde olacak, belki de bundan sonra hep! Teşekkürler Londra, Teşekkürler Aktif!”