UNIVERSITY OF LAW

University of Law, İngiltere`nin en köklü hukuk eğitimi veren kurumlarından biridir. 1876 da Gibson ve Weldon gibi İngiltere hukuku için önemli adımlar atan kişilerce kurulmuştur. Çağdaş öğretim uygulamaları ile zengin bir mirasa sahip olan hukuk eğitimini tek bir potada öğrencilerine sunmayı hedeflemektedir.

Diğer üniversitelere göre geçmiş öğretim yeteneklerinin dışında daha güncel ve butik sınıflarda ve İngiltere’ nin bir çok farklı yerinde aynı sistematik eğitimi vermektedir. Öğrenciler hem İngiltere’ nin farklı lokasyonlarda eğitim alabilir hem de hukuksal olarak çalışmayı planladıkları alan ve bölgeye göre tercih yapabilirler. “Birmingham , Bristol , Chester , Exeter , Guildford , Leeds , Liverpool, London Bloomsbury, London Moorgate, Manchester, Reading” kampüsleriyle çok geniş bir alanda eğitim vermektedir. Bu kampüslerin yanında “online campus” uygulamasıyla da eğitim imkanı sağlamaktadır. 120 farklı ülkeden 64.000 öğrencisiyle geniş bir global ağa sahiptir.

University of Law, lisans, yüksek lisans, diploma programları derecelerinde eğitim vermektedir. LLB, GDL, MA Law, LPC, BPTC, ICA Msc, LLM, PSC, Professional Development, Online, Business gibi alanların içerisinde bir çok farklı dalda çalışma imkanı bulabilirsiniz. University of Law sadece hukuk ve hukuksal alanlarda akademik araştırmalara odaklanmak yerine, hukuk mesleğini icra edebilecek yeni nesil avukatları en yeni bilgilerle donanımlı hale getirmektir. Yasaların kilit noktalarına derin bir bakış açısı getirme ve üniversite boyunca edinilen bilgilerin hukuk sistemine uygulama olarak entegre olmasını sağlamayı amaçlar.

The Law Society , The Solicitors Regulation Authority , The Chartered Institute of Legal Executives, The Bar Council, The Bar Standards Board , The Practical Law Company , The Association of Contentious Trust and Probate Specialists gibi İngiltere’ de Hukuk alanında en yetkin ve nüfuzlu kurumlarla partnerlik yapmakta ve iş birliği içerisinde çalışmaktadır. Uluslararası alanda ise GISMA Business School , Webster Vienna Private University , University of Exeter , University of Reading , University of Liverpool, IE University Spain, The Open University gibi üniversitelerle akademik çalışmalar yapmakta ve öğrenci değişim programları uygulamaktadır.

Hukuk alanında University of Law’ da eğitim alabileceğiniz dereceler ve programlar,

UNDERGRADUATEPOSTGRADUATECOURSES FOR TRAINEESTRAINING FOR QUALIFIED SOLICITORS
LLB (Hons)Online LLB (Hons) 

Dual Degree LLB with IE University

LLB (Hons) Law with Business

Law Degrees for 2018

Graduate Diploma in Law (GDL)Online Graduate Diploma in Law 

Master of Arts in Law (MA Law)

Legal Practice Course (LPC)

i-LLM LPC (supported online learning)

Bar Professional Training Course (BPTC)

Master of Laws (LLM)

Master of Science (MSc)

 

Professional Skills Course (PSC)Trainee Litgation Programme 

 

Online Modules on Global Corporate LawHigher Rights of Audience (HRA) 

Association of Contentious Trust & Probate Specialists (ACTAPS)

In-house Professional Development Training

 

 

 

Business alanında University of Law’ da eğitim alabileceğiniz dereceler ve programlar,

 UNDERGRADUATEPOSTGRADUATE
BA (Hons) Business ManagementBA (Hons) Business Management (Finance) 

BA (Hons) Business Management (Marketing)

BA (Hons) Business Management (Human Resource Management)

BSc (Hons) Accounting and Finance

MSc Strategic Business ManagementMSc Leadership and Human Resource Management 

MSc International Marketing

MSc Corporate Financial Management

MSc Global Accounting

 

Bu seçkin üniversitede okuma şansına sahip olmak ve daha detaylı bilgi için:

 0212 556 81 88  [email protected]