Sherborne International School, dünyanın her yerinden 8-17 yaş arası kız ve erkek çocukları eğiterek onları mümkün olan en iyi İngiliz eğitimine hazırlar. 110 öğrenciden oluşan küçük bir okul, binlerce eski öğrenciyi Birleşik Krallık’ın seçkin yatılı okullarına başarıyla yerleştirmiştir.

Sherborne School tarafından 1977’de kurulan Sherborne International, Birleşik Krallık’ın ilk uluslararası eğitim merkezidir . Sherborne Okulu, ülkenin en seçkin okullarından biridir, güvenli temelleri üzerine inşa edilen  ve şimdi uluslararası öğrenciler için dünyaca ünlü bir eğitim sağlayan bir İngiliz okuludur.

Uluslararası öğrencilerin ihtiyaçları ve çok küçük sınıf boyutları (sınıf başına 8 öğrenci) konusundaki anlayışı ile akademik, dilbilimsel ve kültürel eğitimi kapsayan yüksek kaliteli, kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunar.

Öğrenciler  üç yıla kadar burada eğitim görebilir. Yoğun bahar etüt kursları  ve  yaz kursları dahil kısa kurslar  2-8 hafta sürmektedir.

Sherborne , güneybatı İngiltere’nin güzel kırsalında, tarihi ve güvenli bir kasabadır.

 

İngiliz eğitim öğretim yılı Eylül başında başlar ve Haziran sonunda veya Temmuz başında biter. Üç döneme ayrılmıştır:

  • 1.Dönem (sonbahar) – Eylül başından Aralık ortasına (bir haftalık yarı dönem tatili)
  • 2.Dönem (bahar) – Ocak başından Mart ortasına (bir haftalık yarı dönem tatiliyle)
  • 3. Dönem (yaz) – Nisan ortasından Haziran sonu / Temmuz başı (bir haftalık yarı dönem tatil ile)

 

Ücretler

33.741 – 43.850 pound arası

 

 

Sherborne International School ‘ de eğitim almak, Aktif Yurtdış Eğitim`in danışmanlığından faydalanmak ve daha pek çok farklı konu için :

  0212 556 81 88 ya da [email protected]