Mount Kelly, iki komşu okul olan Kelly College ve Mount House School’un  birleşmesinin ardından Haziran 2014’te kuruldu

Mount Kelly eğitimi, genç erkek ve kadınlarının değerlerinde ve tutumlarında öne çıkar. Merhamet, hoşgörü, nezaket, bütünlük, cömertlik ve hizmete bağlılık, akademik mükemmelliğe kararlı bir bağlılığın bulunduğu İngiliz okuludur. Öğrenmek için düşündüklerinden daha fazla risk  almaları, kendilerini ve başkalarını da risk almaya teşvik  beklenen hassas bir titizlikle eğitim sunmaktadır.

Öğrencilerin zorlu ve hızla gelişen bir dünyada güvenle ve cesaretle yerlerini almaya hazırlamak ve onlara insanlığa dahil olma becerilerini kazandırmayı görev edinen okuldur.

 

Uluslararası Kabuller

 

  1. yaşından 11.yaşına kadar olan öğrenciler için başvuru süreci, kabul süreci Birleşik Krallık’ta ikamet edenler ile tamamen aynı çizgide ilerler. Tüm başvuru sahiplerini okulu ziyaret etmeye ve personel ile tanışmaya davet edilir .Bunun mümkün olmadığı durumlarda, Skype üzerinden bir görüşme yapılmaktadır. Küçük çocuklar için Hazırlık öğretmenlerinden biri İngilizce seviyelerini değerlendirmek için öğrenci ile konuşur .

Sixth Form’a giriş için kriterler daha küçük öğrenciler ile aynıdır, ancak seçtiğiniz A level derslerinde giriş sınavlarına girmeniz gerekebilir.

Mount Kelly’nin 7 yaşından itibaren yatılı öğrencileri vardır ve bu nedenle küçük öğrencilerin  ebeveynlerinin sorularını uzmanlıkla karşılayabilirler.

Kolejde kısa dönemli başvurular için sınırlı sayıda kontenjan bulunur ve bunlar genellikle en az iki dönemdir, ancak ebeveynler, küçük öğrencilerin İngilizcelerini geliştirmeleri için mükemmel bir fırsat arıyor, Hazırlık tek dönem sunulmaktadır.

 

 

Ücretler

 

8,570 – 10,830 pound

 

 

 

Mount Kelly ‘de Eğitim almak, Aktif Yurtdışı Eğitim`in danışmanlığından faydalanmak ve daha pek çok farklı konu için :

 

0212 556 81 88 ya da [email protected]