Lıla * Sixth Form College ‘de öğrenciler boş zamanlarında uluslararası bir öğrenci topluluğunun bir parçası olmaktan yararlanır . A level program yaklaşımına odaklanırken aynı zamanda dil okulunu mükemmel bir şekilde tamamlarlar .

Kurulduğundan bu yana öğrencilere sıcak ve misafirperver bir ortam sağlayan , güvenilir ve deneyimli bir akademik kadrosu bulunmaktadır . LILA * öğrencileri , İngiliz dili ve edebiyatı, işletme , tasarım ve teknoloji , ürün tasarımı , matematik , kimya , fizik , biyoloji ve mühendislik gibi temel konulara A level’da kolayca ulaşıp bilgi sahibi olabilecekler .

Öğrencilere üniversite düzeyinde en iyi laboratuvarlarda hizmet verebilmek adına University Of Liverpool ile birlikte hizmet vermektedir .

Bölgedeki turistik ve kırsal mekanları gezmek adına Uluslararası öğrencilerin ‘de katılabildiği haftalık bir çok aktivite seçeneği vardır. Göller , kuzey Galler kaleleri , York ve Chester antik şehirleri ,  Londra ve Edinburgh’a günübirlik geziler , öğrencileri bütün bir yıl boyunca eğlendirir ve motive eder .

 

Konaklama

Lila ‘da öğrenciler adına doğru konaklama seçeneğini bulmak ve burada bulunan süre içerisindeki planlamanızı yapmanızda yardımcı olacak profesyonel bir ekip bulunmaktadır . Aile yanı konaklama bulunmaktadır . Konaklama evleri şehir merkezinde değil , Liverpool banliyölarında ikamet etmektedir . okula gidiş geliş mesafesi yaklaşık 20-25 dk arasındadır .

 

Ücretler

Dönemlik ücret 10.000 pound ‘dan oluşmaktadır .

 

 

 

Lıla * Sixth Form College ‘de eğitim almak, Aktif Yurtdış Eğitim`in danışmanlığından faydalanmak ve daha pek çok farklı konu için :

  0212 556 81 88 ya da [email protected]