Jersey college for girls

 

A  Level’a  kadar ya da A level dahil olmak üzere , 11-18 yaş aralığındaki kız öğrenciler için akademik eğitim sunan bir kolejdir .  Jersey Channel Island’da bir okul olarak, öğrencilerimiz güvenli duvarlarımızın ötesinde hayatı keşfetmek ve tadını çıkarmak için birçok fırsata sahiptir. Spor ve drama gibi geleneksel okul eğlencelerinin yanı sıra, hem karada hem de denizde adanın sunduğu her şeye erişimi olan , pilotluk ve finans gibi farklı programlar da sunmaktadır .

Eğitiminin sonunda JCG’den ayrılan bir öğrenci hayatın tadını sonuna kadar çıkaracak, arkadaşlıklarına değer verecek ve hayatında denge kuracaktır. Bilgiye susamış,dünyasını şekillendiren kültürel, tarihi, coğrafi ve bilimsel olaylara ve fikirlere dair geniş bir anlayışa ve daha fazlasını keşfetme hevesine sahip olacak. Sanat ve spor da dahil olmak üzere hobileri ve ilgi alanları olacaktır.

Üniversitede referans olma adına  akademik olarak teşvik edici bir kariyere yol açacak mükemmel bir bilgi birikimine sahip olacaktır.Tatillerinde staj, iş deneyimi ve gönüllü çalışma için başvurma imkanı da okulun sunduğu ayrıcalıklardandır.

Mutlu, hoşgörülü sosyal anlamda tatmin olabilen bir birey olarak büyüyecek,  düşünceli, açık fikirli ve lider ruhlu olabilecektir . Sunulan avantajların ve bu avantajların getirmesi gereken fırsat ve yükümlülüklerin bilincinde olacaktır. Toplum ve dünya üzerinde olumlu bir etkiye sahip olan bir birey olacak yetişecektir.

 

Ücretler

Jersey GirlsforGirls Eylül 2020 – Ağustos 2021 akademik yılı için ücretler

Sonbahar Dönemi için 1960 £

İlkbahar ve Yaz Dönemleri için 2060 £ olmak üzere  yılda 6080 £ ‘dır.

 

Jersey Koleji’nde eğitim almak, Aktif Yurtdışı Eğitim danışmanlığından faydalanmak ve daha pek çok farklı konu için :

  0212 556 81 88 ya da [email protected]