1.Havacılık Yönetimi
Bu program, havalimanı ve havayolu operasyonlarına özel odaklanma ile Havacılık Yönetiminde beceri edinme fırsatı sağlar. Üniversiteler, havalimanı operasyonlarının simülasyonları için kullanılan ARCPort yazılımı lisansına sahiptir. Yazılım, Star Alliance grubu tarafından günlük olarak kullanılmaktadır. Öğrenciler, Havalimanı Araştırma Merkezi tarafından verilen ARCPort yazılımını kullanma becerilerini onaylayan bir sertifika alma fırsatına sahip olurlar. Yazılım 80’den fazla uluslararası havaalanı tarafından kullanılmaktadır ve kazançlı bir işi garanti etmektedir.

2.Elektrikli ve Hibrit Araç Mühendisliği
Elektrikli ve Hibrit Araç Mühendisliği çalışma alanı, yoğun bilim ve teknoloji geliştirme alanlarında çalışan, özellikle hibrit ve özel araçlar dahil elektrikli araçlar için elektro-mekanik yapımı üzerinde çalışmaya hazır mühendis olmak isteyenler için uygundur. Bu çalışma alanındaki eğitim, temel fizikokimyasal süreçlerin analizleri, geleneksel olmayan malzemelerin uygulanması ve otomatik kontrol ışığında, enerji birikimli karmaşık teknik sistemler için tasarım ve teknik destek için gerekli multidisipliner bilginin kazanılmasını sağlar.

3.Peyzaj Mimarlığı
Program, öğrencilerin peyzaj mimarlığı ile ilgili farklı yönler hakkında ayrıntılı ve ileri düzeyde bilgi edinmelerini sağlar. Aşağıdaki konuları içerir: matematik, matematik ve istatistik, kimya, botanik, ekoloji, dendroloji, fitososyoloji, özel planlama, grafikler, el çizimi, sanat tarihi, peyzaj mimarlığı tasarımı, klimatoloji, toprak bilimi, bahçe sanatı tarihi, bahçe binaları ve çevre mühendislik.

4.Hemşirelik
Bu programın mezunları tüm dünyada bağımsız olarak hemşirelik pratiği yapmaya hazırlanacaklar. Sağlık hizmetleri verecek, hastaların hemşirelik ihtiyaçlarını ve sorunlarını tanıyacak ve hemşirelik bakımı yapacaklar .

5.Kozmetoloji
Kozmetoloji çalışmalarının temel amacı, güzellik tedavilerini gerçekleştirmelerini ve farmakolojik bilgilere dayanarak doğru kozmetik seçimi konusunda tavsiyelerde bulunmalarını sağlayan geniş teorik ve pratik bilgiye sahip yetkin kozmetologları eğitmektir. Program, en hızlı büyüyen pazar segmentlerinden birinde profesyonel kariyerlerine güzellik sektöründe yüksek nitelikli uzmanlar hazırlamak için tasarlanmıştır. Aynı zamanda talasoterapi gibi benzersiz sınıfları da sunar. Başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra Kozmetoloji mezunları, eczanelerde güzellik salonlarında ve gençleştirme kliniklerinde, biyolojik yenileme merkezlerinde, laboratuvarlarda ve güzellik departmanlarında kolayca iş bulmalarını sağlayan lisans derecesi ve Kozmetolog nitelikleri alacaklardır.

6.Fizyoterapi
Fizyoterapi, insan işlevi ve hareketi ile ilgilenen bir sağlık mesleğidir. Çok çeşitli farklı ortamlarda tedaviyi kapsayan oldukça rekabetçi bir sağlık hizmetleri alanıdır. Fizyoterapistler, egzersiz terapisi, manuel terapi ve elektro-fiziksel temel becerileri kullanan uygulayıcılar olarak yaralanma, hastalık veya sakatlıktan etkilenen çok sayıda insana yardım eder. Hastane ortamında yaşlıların sağlığı, akıl sağlığı, nöroloji, ortopedi, ayakta tedavi gören hastalar, pediatri, birinci basamak sağlık hizmetleri ve solunum alanlarında çalışabilirler. Bazı fizyoterapistler, özel sektörde veya akademi, rehabilitasyon merkezleri, bakım evleri, fiziksel engelli çocuklar için okullar, eğitim merkezleri, spor merkezleri, Spa tesisleri, spor kulüpleri, sağlık ve güzellik klinikleri gibi alternatif ortamlarda çalışmayı tercih ediyor.

Sizlerde AktifEdu aracılığı ile Yurtdışında eğitim almak isterseniz, bizlere ulaşınız.
0212 556 81 88 ya da [email protected]