Polam Hall School, öğrenmek için benzersiz, heyecan verici ve canlı bir okuldur. 1848’de Quakers tarafından kurulduğundan beri, Polam Hall School’un misyonu bütün öğrencilerin gelişimine odaklanmak olmuştur.

Okulların – Junior ve Senior – tek bir amacı vardır: her çocuk için istisnai bir eğitim sağlamak. Her biri zorlu ve geniş bir müfredat sağlar, karakter ve dayanıklılığın yanı sıra akademik yetenek geliştirir. Mükemmel pastoral bakım, her çocuğun bilinmesi ve yetiştirilmesi anlamına gelir.

Akademik çalışma okulun merkezinde yer alır ve öğrenciler için eğitimlerinin her aşamasında son derece olumlu sonuçlar elde edilir. Ancak, Polam Hall okuldan daha fazlasıdır ve Concordia Crescimus müfredatı karakter ve güven geliştirir. Tüm öğrenciler çok çeşitli spor, müzik, tiyatro, dans, sanat, liderlik, halkla konuşma, CCF ve daha fazlasını üstlenirler.

Bağımsızlık statüsünden akademi statüsüne geçişte, Quaker kurucular tarafından ödüllendirilen eşitlik ve topluluğun orijinal değerlerini yeniden canlandırmıştır. İnanç, Birlik ve Vizyon değerleri okul ile uyumlu olan Woodard Academies Trust’ın üyeleri ile birlikte yönetilmektedir.

Polam, yüksek akademik standartları, örnek davranışları ve müfredat dışı bağlılığı vurgulayan bağımsız bir okul anlayışına sahiptir. Bu kombinasyon, 170 yılı aşkın öğrencilerin, başarının garantisidir.

Çocuğunuz için bir Polam Hall eğitimiyle ilgileniyorsanız, AktifEdu ile iletişime geçebilirsiniz. Her zaman sıcak ve açıklayıcı bir karşılama bulursunuz  Okul 1848’den beri eğitime devam etmektedir, ancak geleneksel değerleri ve öğrencilerin  yüksek beklentilerini korumaktadır. Okulda bulunan  çok yönlü, kendine güvenen öğrenciler okul bütününü oluşturmaktadır .

 

Polam Hall okulunda eğitim almak, Aktif Yurtdışı Eğitim`in danışmanlığından faydalanmak ve daha pek çok farklı konu için :

 

0212 556 81 88 ya da [email protected]