Oswestry School, 4 ile 18 yaşları arasındaki öğrenciler için bağımsız, karma eğitim veren yatılı bir okuldur.

Öğrenciler, harika eğitim tesislerinden ve yüksek nitelikli personelden yararlanmaktadır. Genel sınavlara tam olarak hazırlanmak için neye ihtiyaç duyulduğunu öğrenirler. Öğrencilerin sadece çalışma ahlakı açısından değil, aynı zamanda entelektüel hırsları açısından da yüksek beklentilerini belirlerler . Öğrencilerin  yüksek hedefleri  ve üniversite başarısı okulun başarısının bir  kanıtıdır .

Oswestry School, görgü kurallarına ve kişisel bütünlüğe çok büyük bir önem verir; pastoral bakıma geleneksel yaklaşımdan utanmayan ve öğrenciler ile personel arasındaki yakın ilişkiden zevk alan bir eğitim kurumudur .

Amacı öğrencilerin eğitimden zevk almaları ve mutlu bir ortamda öğrenmeleridir. Oswestry Okulu, bireyi kutlayan ve tüm öğrencileri kendi potansiyeline ulaşmaya teşvik etmeyi amaçlayan, birbirine çok sıkı sıkıya bağlı bir topluluktur.

 

Çok Yönlü Eğitim

Sağlanan  eğitimden son derece gurur duyan, mükemmel akademik sonuçlar elde eden ve birinci sınıf koçluk sağlayan imkanlarla herkese uygun çok çeşitli programlar sunar . En yüksek standardın öğretilmesi, en son teknolojiden yararlanan sınıflarda gerçekleşir.

Okul gurur verici bir müzik ve drama geleneğine sahiptir ve sanat her yıl düzenlenen sergilerle Oswestrialılar için her zaman popüler bir eğlence olmuştur. Liderlik becerileri, kendine güven ve sorumluluk geliştirme fırsatları sunan Edinburgh Dükü Ödül Programı ve Birleşik Cadet Gücü’nü içeren aktif bir Macera Eğitimi Departmanı bulunmaktadır.

Öğrencilerin deneyimlerini genişletmede çok sayıda aktivite, gezi ve keşif merkezi bulunur.

 

Uluslararası Kabuller

Oswestry Okulu, dünyanın her yerinden gelen öğrencileri eğitme konusunda köklü bir geleneğe sahiptir. Uluslararası öğrenciler toplum yaşamının zenginliğine ve çeşitliliğine büyük katkı sağlar ve her yıl başvuruları memnuniyetle karşılanır.

 

Ücretler

£29,250 – £34,425 yatılı/ senelik

 

 

Oswestry School’da  eğitim almak, Aktif Yurtdışı Eğitim`in danışmanlığından faydalanmak ve daha pek çok farklı konu için :

 

0212 556 81 88 ya da [email protected]