MİLLfield SCHOOL

 

Millfield school, 2 ile 18 yaş aralığındaki öğrencilere hizmet veren prestijli öğrenim görebileceğiniz geçmişi akademik başarılarla dolu bir İngiliz eğitim okuludur. Okul vizyonu, çocuk eğitimi ve gelişiminde dünyada 1. Sırada yer almaktır .

Her çocuğa neyi sevmesi gerektiğini , içindeki bireysel yetenekleri ortaya çıkarmayı hedefleyen bir vizyonu kendine görev edinmiş bir eğitim anlayışı bulunmaktadır .

 

NEDEN MİLLfield ?

Millfield , başka okullarda bulunmayan büyük bir çeşitliliğe sahiptir . Çocukları sorgulamaya , eleştirmeye ve sınırlarını zorlamaya teşvik eden bir eğitim sistemi üretmek , öğrencileri geleceğe başarılı bir şekilde hazırlama hedefi bulunan bir okul olmaktadır. Birleşik Krallık’taki en büyük karma eğitim yatılı ve gündüz okullarından biri olarak, lise öğrencisi 1280’den fazla (% 75’i yatılı) ve Hazırlık Okulunda 440 (% 31’i yatılı, 7+ yaş).

 

Kampüs Hakkında

  1. 21. yüzyıl ICT altyapısı ile desteklenen Öğretme ve Öğrenme alanları sunmak
  2. Yüksek kaliteli yatılı ve günlük öğrenci konaklamalarını geliştirmek
  3. Millfield’ı bir öğrenme topluluğu olarak daha da geliştiren kampüste personel konutları sağlamak
  4. Millfield spor tesislerini bağımsız sektör için referans noktası olarak güçlendirmek
  5. Uygun işletme yönetimi olanakları sağlamak
  6. Tüm fiziksel geliştirme projeleri ve inşaat tekniklerinde enerji verimliliğini en üst düzeye çıkarmak
  7. Etkin park, kontrollü giriş ve çıkış yolları ve yolları kolaylaştırmak için genel altyapıyı geliştirmek

 

 

Millfield School Müfredatı ve Programlar

Hazırlık Senesi (9. sınıf) : Liseye hazırlık senesidir. Öğrenciler ihtiyaç duydukları temel becerileri geliştirmek için tasarlanmış geniş ve dengeli bir müfredatı takip eder.

 

GCSE (10 ve 11.sınıf) : İngiliz Dili ve Edebiyatı, Matematik, Fen ve bilim Eğitimi dersleri tüm öğrenciler için zorunlu derslerdir. Modern Yabancı Dil dersi de çoğu öğrenci için ana ders olarak dahil edilmiştir. Müfredat dışında da çok çeşitli seçmeli dersler mevcuttur.

 

Sixth Form (12 ve 13. sınıf) : A Level, BTEC ve GCSE derslerini içeren geniş bir konu yelpazesi mevcuttur. Her dersin kabul koşulları vardır.

 

Müfredatta yer alan dersler: Art & Design – Biology – Business- Chemistry – Computer Science and ICT – Drama & Theatre Studies – Economics – English – English as an Additional Language (EAL) – Enterprise and Entrepreneurship – Equine Studies – Food Studies – Geography – History – Languages – Mathematics – Media Studies – Music – Philosophy – Physical Education and Sport – Physics – Politics – Product Design – Psychology – Religious Studies

 

 

Ücret:£2800/2 hafta
£4005/3 hafta
£5030/4 hafta
£7260/6 hafta

 

 

Millfield college’de eğitim almak, Aktif Yurtdış Eğitim`in danışmanlığından faydalanmak ve daha pek çok farklı konu için :

  0212 556 81 88 ya da [email protected]