Londra Uluslararası Akademisi (LIA), Ontario, Kanada’nın güzel “Orman Şehri” nde bulunan bir Özel Kanada Lisesidir . Yatılı Okulu ve Uluslararası Bakalorya (IB) Yetkili Dünya Okuludur.

  1. sınıftan 12. sınıfa kadar akademik kurslar sunmaktadır ve Ontario Ortaokul Diploması (OSSD) verme yetkisine sahiptir.Akademik, sosyal ve kültürel açıdan başarılı bir entegrasyon için öğrencilerin lise sonrası eğitime başlamasında yol gösteren özel bir kanada okuludur .

 

London International Academy, hem uluslararası hem de yerel öğrencilere birçok avantaj sunar: sertifikalı, bilgili ve özenli öğretim kadrosu tarafından öğretilen tam bir Kanada müfredatı, kampüs içi ve dışı konaklama desteği, öğrenci yemek planları, bireyselleştirilmiş yardım sunan özel bir öğrenci hizmetleri departmanı üniversite başvuruları ve çok daha fazlası ile LIA, öğrencilerin kalabalığın arasında öne çıkmasına olanak tanıyan fırsatlar sağlarken, genç ve parlak beyinleri eğitmeye çalışır.

 

LIA’nın Londra şehrinin (Ontario) kalbinde yer alan ana kampüsü, etkinlikler ve öğrenci yenilikleri için canlı bir merkezdir. Küçük sınıflar, nitelikli eğitimciler ve çeşitli ders dışı ve öğrenci liderliğindeki girişimler sunan LIA, öğrencilerinin akademik olgunlaşması için teşvik edici bir ortam sağlamaktadır.

 

Öğrenciler, çabalayan başarılı, güçlü öğrenciler olacaktır. Profesyonel ve motivasyonu yüksek personel desteği ile , öğrencilerin düşüncesine meydan okuyacak, böylece sorgulama ve kaliteli öğrenme yoluyla bilgi birikimi artıracak bilim, teknoloji ve sanata olan ilgiyi ve sevgiyi artıracak.

Güvenli, destekleyici bir ortamda, LIA, tüm öğrencilere mükemmelliği, kişisel potansiyellerini gerçekleştirmeyi sosyal sorumluluk anlayışı , bireye ve kültürel farklılıklara saygı göstermeyi öğretme fırsatı sunmaktadır .

 

Ücretler

Yıllık 27.000 CAD

 

 

 

 

London International Academy ‘ de eğitim almak, Aktif Yurtdışı Eğitim`in danışmanlığından faydalanmak ve daha pek çok farklı konu için :   0212 556 81 88 ya da  [email protected]