LAZARSKI ÜNİVERSİTESİ

VİZYON

Lazarski Üniversitesi, dünyanın dört bir yanından 4500`den fazla öğrenciyle uluslararası düzeyde odaklanmış bir özel kurumdur. Üniversite 1993 yılında kuruldu ve kuruluşundan bu yana kaliteyle pratikliği öncelikle vurgulayan bir eğitim programı yaratmaya yüksek bir değere sahip olmuştur.Üniversite hem İngilizce hem de Lehçe dil programlarına sahiptir ve Hukuk, Yönetim, Yönetim, Muhasebe ve Finans, Ekonomi ve Uluslararası İlişkiler alanlarında derece sunmaktadır. Her programda, öğrenciler Ceza Hukuku veya Medeni Hukuk, Avrupa İdaresi, Seyahat ve Turizm İşletmeciliği, E-Ticaret ve Yenilik, İşletme Ekonomisi ve diğerleri gibi çeşitli uzmanlık alanlarından birini seçebilirler. Dereceler, iki fakülte aracılığıyla uygulanır: Hukuk ve İdare Fakültesi ve İktisat ve İşletme Fakültesi. Üniversitenin ayrıca, çevre koruma, film ve televizyon üretimi, insan kaynakları yönetimine kadar çeşitli alanlarda çalışan profesyoneller için özel eğitim kursları sunan Lisansüstü Eğitim Merkezi bulunmaktadır.

Lazarski Üniversitesi uluslararası odaklı modern bir kurumdur. Çok kültürlü ve eğitime pratik yaklaşımıyla dinamik bir üniversitedir. Şu an itibariyle Lazarski Üniversitesi’nde Hukuk, Ekonomi, Uluslararası ilişkiler, İşletme, Finans, Muhasebe ve Yönetim bölümlerinde hem Lehçe hem de İngilizce dilinde toplam 4500’ün üzerinde öğrenci öğrenim görmektedir. Bağımsız danışmanlık şirketi olan Adviser Group’un yaptığı bir araştırmaya göre, Lazarski Üniversitesi’nden mezun olan öğrencilerin yüzde 96’sı mezun olduktan hemen sonra iş bulmaktadır. Lazarski Üniversitesi`nde seçeceğiniz özel çift diplomalı programlarda COVENTRY ÜNİVERSİTE diploması ile beraber Lazarski diplomasına sahip olabilirsiniz.

Özel bir kuruluş olmasının yanında , sosyal bilimler ve ekonomi kürsülerinde en kaliteli akademisyenleri barındıran okulun başarısı çok yüksektir. Denklik açısından herhangi bir problemi bulunmamaktadır. Okulun özel konaklama teklifleri ; yurt , paylaşımlı dairelerdir. Eğer isterseniz bizlerde Polonya ofisimiz aracılığı ile size her bütçeye uygun konaklamalar sunuyoruz.