International School of English, Uluslararası öğrenci bakımında en yüksek Eğitim standartlarını sunmaya adanmış kaliteli bir profesyonel okuldur. 1997 yılından beri başarıyla faaliyet göstermektedir. Kişisel hedeflerinize ulaşırken deneyiminizi unutulmaz ve değerli hale getirmekten gurur duyan özel bir Öğrenci okuldur.
Deneyimli ve nitelikli öğretmenleri, samimi ve profesyonel bir dil öğrenme deneyimi sağlar. Dersler canlı ve iletişim kurarak İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur. Öğrencilerin ilerlemelerini izlemek için haftalık ilerleme testleri ve gelişimi değerlendirmek ve nasıl geliştirilecekleri konusunda öneriler sunmak için her 6 haftada bir öğreticiler verilir.

Okulun sunduğu kurslar,
Genel ingilizce
Size yeni dil yapıları ve kelime bilgisi öğretilir. konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirin. Sınıfların iletişimsel ve canlı olmasını sağlamak için çiftler ve gruplar halinde çalışmaya teşvik edilirsiniz.

Yarı Yoğun Genel ingilizce
Genel İngilizce ve Sınav Hazırlık programını haftada 15 saat takip edersiniz. Dil yapıları ve kelime bilgisinin yanı sıra konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini geliştirmek için birçok fırsat sunan iletişimsel ve canlı derslere katılıyorsunuz. Öğrenciler haftada 5 saat konuşma dersi alırlarYoğun

Genel İngilizce
30 saatlik kursumuz sabah 3 saat Genel İngilizce Sınav hazırlığı ve öğleden sonra 3 saattir. Size yeni dil yapıları ve kelime bilgisi öğretilir ve konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirir.

IELTS Hazırlığı
IELTS kursu sizi IELTS sınavındaki dört sınav için hazırlamaya yardımcı olacaktır: Okuma, Yazma, Dinleme ve Konuşma. Sınav öğretmenleri, sınav stratejilerinizi ve becerilerinizi geliştirmek için uzman IELTS ders kitaplarını kullanır ve ilgili konularda kelime dağarcığınızı genişletir.

Cambridge Hazırlık Kursları
Aşağıdaki Cambridge ESOL sınavına hazırlık kursları sunulmaktadır:
FCE
CAE

Sınav öğretmenleri, uzman bir ders kitabı kullanarak sınavın her bölümü için öğrencileri hazırlar. Sınava hazırlık öğretmenlerimiz, ilgili materyallerden ve geçmiş makalelerden çalışarak, sınav başarısını en üst düzeye çıkarmak için öğrencilerin ilerleme durumları hakkında haftalık testler ve güncellemeler sağlayacaktır.

ISE Junior Dublin, her yaz haziran-ağustos aylarında Dublin şehir merkezinde faaliyet göstermektedir. İngilizce dil kursları DIT Üniversitesi – Aungier Caddesi’nde yapılmaktadır. Tüm sınıfları, en iyi görsel-işitsel teknoloji ve interaktif öğretim yardımcıları ile donatılmıştır. Oğlunuz veya kızınız, Dublin’de kaldıkları süre boyunca Üniversite seviyesindeki tesislerden tam olarak faydalanacaklar.

Yaş: 13-17 yaş.
Konaklama: öğrenci evi veya aile yanında konaklama seçenekleri.
Havalimanı: Dublin Havaalanı
Sosyal aktiviteler: Öğleden sonra aktiviteleri ( Pazartesi – Cuma), Dolu günübirlik gezi (Cumartesi).

Aile yanında konaklamalar, kültürü deneyimlemek ve yerel halk hakkında daha fazla bilgi edinmek için en iyi seçenektir. Bu, ev yemekleri ve konuşma yoluyla dili uygulama fırsatı için şiddetle tavsiye edilir. Öğrenci ayrıca yerel kültür hakkındaki bilgilerini zenginleştirecek tipik bir ortamda yaşamayı deneyimleyebilir. Ev sahibi aileler Dublin şehir merkezinden banliyölerde toplu taşıma hizmetlerine yakın bir yerde yaşıyorlar. Tüm öğrencilerin okula toplu taşıma araçları ile seyahat etmeleri gerekmektedir. Tüm öğrencilere en az 40 dakikalık bir yolculuk süresi beklemeleri önerilir.

Tek veya iki yataklı oda, ortak aile banyosu, çamaşır yıkama olanakları. Ev sahibi aileler ayrıca Pazartesi ve Cuma günleri kahvaltı ve akşam yemeği, Cumartesi ve Pazar günleri kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri anlamına gelen ‘yarım pansiyon’ sağlar. İlk rezervasyon sırasında özel istek (diyet, evcil hayvan, çocuk vb.) Yapılabilir.
Öğrenci yurtları

Tüm yurtlar şehrin güvenli bölgelerinde bulunmaktadır ve çoğu okula yakındır. Bu rezidanslar TV, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, ocak ve merkezi ısıtma gibi tüm standart olanaklarla donatılmıştır. Ücretsiz internet erişimi. Dairelerin çoğu Dublin şehir merkezine yürüme mesafesindedir (yürüyerek 20 – 40 dakika). Diğer konaklamalar toplu taşıma veya bisikletle 40 dakika uzaklıktadır.
Tek kişilik, iki ve çok yataklı oda Mutfak, yüksek hızlı Wi-Fi bağlantısı ve eksiksiz yatak takımı için yıkama ve pişirme tesisleri. Fiyatlarımıza faturalar (elektrik, gaz, su) ve ücretsiz Wi-Fi internet bağlantısı dahildir.