ICOT College, 8 yıllık önemli deneyime sahip Dublin, İrlanda merkezli bir İngilizce Okuludur. Sınıf içi ve dışındaki öğrencilerin aktif katılımını kolaylaştırmak için okul sürecini ve öğrenci deneyimini birleştirmiştir. Dublin ve Cork olmak üzere kampüsleri bulunmaktadır.

Çok fazla araştırma ve birikime dayanarak, hizmetlerimizin kalitesi her geçen gün geliştirilmektedir. Her yeni öğrenciye ve onların yaşam deneyimlerine uyum sağlamaktadır. Yeni bir kültüre alışmak zor olabilir, ancak bu meydan okumayla yaşamınızın kaderini tamamen değiştirebilirsiniz.

ICOT Koleji’nin tüm dil öğrencilerine, İngilizce dilinin genel yetkinlik seviyenizi geliştirmeye yönelik odaklanmış bir yaklaşımla yardımcı olması, rehberlik etmesi ve desteklenmesi eğitim politikasıdır.
Amaç, tüm öğrencilere akademik ve sosyal gelişimlerini hazırlayabilecek iletişimsel metot öğretimine, öğrenci merkezli bir eğitim deneyimine sahip olmaktır. Öğrencilerin yabancı dil gelişimini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.

ICOT’teki misyon, öğrencilerin kişisel ve akademik başarılarına öncülük etmek için en kaliteli öğretimi modern ve verimli bir yöntemle garanti etmektir.
İlk gün öğrenciler için önemli bir gündür. Öğrenci destek danışmanı, iç prosedürlerimizde size rehberlik edecek ve
İrlanda’daki deneyimleriniz sırasında size destek olmak için iletişim kurmanız gereken bölümleri adım adım açıklayacaktır. Okuldaki ilk gününüzde ayrıca, etkinliklerimiz, ekstra aktiviteler ve ilk günleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgiler hakkında size bir fikir verecektir.

Konaklama, tüm deneyiminizin son derece önemli bir parçasıdır. Öğrenciler yerleştirildiği farklı yerler toplu taşıma, alışveriş merkezleri, süpermarketler ve bankalara yakındır. ICOT Koleji ile ihtiyaçlarınıza en uygun kalitede konaklama sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Amaç İrlanda’da kendinizi evinizde hissettirmektir. Aile yanı konaklama, hosteller, öğrenci yurtları ve alternatif kiralama konaklama imkânları mevcuttur.

ICOT College ile dil değişiminiz için tüm süreci tamamladıktan sonra, bir havalanı transfer seçeneğine sahipsiniz. Havalimanına vardığınızda, güvenilir bir insan sizi havaalanından konaklamanıza kadar güvenli ve konforlu bir şekilde götürecektir.
Genel İngilizce Kursu
IELTS Hazırlık Kursu

Uluslararası İngilizce Dil Testi Sistemi olan IELTS, dünya çapında 9000’den fazla kuruluş tarafından İngilizce dil yeterliliğinin kanıtı olarak kabul edilmektedir. Genel Eğitim, sosyal ve işyeri bağlamlarında ihtiyaç duyacağınız becerilere odaklanır. Bu hazırlık programı, seviyeniz için mümkün olan en yüksek puanları alma yeteneğini geliştirmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Sınav dört dil becerinizi test eder – okuma, yazma, dinleme ve konuşmadır.
Öğleden sonra sınıflarında ders başına 15 Öğrenci ile 15 hafta kursları bulunmaktadır.

TIE
İnteraktif İngilizce Testi (TIE), İrlanda’da İngiliz Dili Okulları Danışma Kurulu (ACELS) himayesinde bir grup İrlandalı İngiliz profesyoneller tarafından geliştirilen ve o zamandan beri sorumlu olan bir devlet kurumu olan ve İrlanda’da düzenlenen uluslararası bir EFL sınavıdır. İngilizce öğretiminde bir tür güvencedir. İrlanda’da ve yurtdışında kısa veya uzun kurslarda gençler ve yetişkin öğrenciler tarafından TIE alınabilir. TIE yazılı ve sözlü İngilizce seviyenizi değerlendirir ve testin her bölümü için ayrı notlar verilir. Test, IELT tarafından onaylanmıştır ve İrlanda Adalet ve Eşitlik Bölümü tarafından ILEP’de listelenen İngilizce Dil kursları için geçerli bir Çıkış Sınavı olarak kabul edilmektedir.

FCE/CAE
Eskiden Cambridge English: First (FCE) olarak bilinen, Cambridge İngilizce Yeterliliklerimizden biridir.Dünya çapında binlerce işletme ve eğitim kurumu tarafından kabul edilen en popüler sınavımız. FCE testi, kâğıt tabanlı veya bilgisayar tabanlı formatta alınabilir. Kâğıt tabanlı test Mart, Mayıs, Haziran, Ağustos ve Aralık aylarında alınabilir. Bilgisayar tabanlı test ise, Şubat, Nisan, Temmuz, Ağustos ve Kasım aylarında alınabilir. Tüm test merkezleri her iki test türünü de yönetmeyecektir.
Cambridge İngilizce: Preliminary (PET)
PET, Cambridge Assessment English (daha önce Cambridge English Language Assessment ve University of Cambridge ESOL sınavları) olarak bilinen İngilizce dil sınavıdır.

B1 Ön Orta seviye bir yeterliliktir ve İngilizce’nin temelini öğrenmiş olan ve şimdi günlük kullanım için pratik dil becerilerine sahip öğrenenler için tasarlanmıştır. Ortak Avrupa Referans Çerçevesi’nin (CEFR) B1 seviyesinde hedeflenmiştir. B1 Öncesi, Cambridge İngilizce Yeterliliklerindeki sınavlardan biridir – dil becerilerini geliştirmek için bir yol?? . Her Cambridge English Qualification, belirli bir CEFR seviyesini hedefler ve etkili bir öğrenme yolculuğu oluşturmak için birlikte çalışırlar.

Aktif Yurtdışı Eğitim`in danışmanlığından faydalanmak ve daha pek çok farklı konu için :

0212 556 81 88 ya da [email protected]