ELI (ENGLISH LANGUAGE INSTITUTE) İrlanda’da iki merkezi okula sahiptir.

 

DROGHEDA

Dublin ve Belfast arasında yer alan ve 50.000 kişiye ev sahipliği yapan Drogheda, hoş bir kasaba atmosferi ve 5.000 yıl öncesine dayanan bir geçmişe sahiptir. Güvenli bir küçük kasaba, ancak görülecek ve yapılacak şeyler ile doludur.

Seçmek için en iyi 5 neden

  1. Küçük tarihi kasaba Dublin’e 30 dakika.
  2. Oyun odası ile büyük bir okul.
  3. Ev sahibi ailelere 20 dakikalık otobüs veya yürüyüş mesafesinde.
  4. ana alanlar ve dükkanlar için 5 dakikalık yürüme mesafesinde.
  5. Çevredeki keşfetmek için bir çok yer var.

 

DUBLIN

Genç ve modern bir şehir olarak Dublin sanat, müzik, tiyatro ve kültürle doludur ve şehir merkezi küçük ve etrafı dolaşmak kolaydır. Okul, en iyi alışveriş, eğlence ve kültürel alanlardan sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır ve bu da onu şehir deneyimi arayan öğrenciler için ideal bir yer haline getirmektedir.

Seçmek için en iyi 5 neden

  1. Tarih ve kültürle dolu küçük, modern şehir.
  2. Faaliyetler ve konumlar.
  3. Güzel okul, ana alanlardan 15 dakika.
  4. küçük gruplar için Mükemmel.
  5. Güvenli şehir, keşfetmek kolay ve yürüyerek tadını çıkarın

 

Öğretmenlerin hepsi, hem İrlanda’da hem de yurt dışında tanınmış öğretim nitelikleri ve önemli öğretim deneyimi olan üniversite mezunudur.

İster ev sahibi bir ailenizle otantik yerel deneyimin tadını çıkarın, ister bir yurttaki diğer öğrencilerle daha bağımsız yaşayın.

EV SAHİBİ AİLELER

Doğru ev sahibi aileyi bulmanın çok önemli olduğuna inanıyoruz. Doğru aile ile kalmak, mutlu hissetmek ve ömür boyu sürecek bu anıları yaratmak için çok önemlidir. Tüm aileler ekipleri tarafından denetlenmiş ve polis kontrollerini geçmişlerdir.

 

YURT

Yurtlar, şehir merkezinde, okula yürüme mesafesinde ve tüm turistik mekanlara yakın konumdadır.

 

 

Tüm öğrencilerimiz bireysel olarak değerlendirilir. Seviyelerini değerlendirmek için ilk günlerinde çevrimiçi test öncesi ve konuşma testi, ilerlemelerini takip etmek için haftalık testler kullanılıyor.

Sınıf boyutları küçüktür, en fazla 15 öğrencidir, yani öğretmenler sınıftaki her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına odaklanmak için zamana sahiptir ve ders planlarını gerektiği gibi uyarlayabilirler.

Personeller öğrencilere özgeçmişlerini nasıl yapılandıracakları ve biçimlendirecekleri konusunda tavsiyelerde bulunacak ve nasıl iş bulabilecekleri ve nasıl başvuracakları hakkında pratik bilgiler verecektir.

 

Genel İngilizce 15 saat

Genel İngilizce kursları, her öğrencinin bireysel dilbilgisini ve kelime haznesini geliştirirken dört ana okuma, yazma ve konuşma becerisine odaklanmaktadır. Dersler, günlük yaşamdan konu ve temaları içeren, göreve dayalı bir yöntem kullanılarak öğretilir. Her seviye için bir ders kitabı ve çalışma kitabı kullanılıyor ve öğretmenler gazeteler, dergiler ve diğer kitaplar da dahil olmak üzere günlük yaşamdan özgün materyaller kullanarak bunları destekliyorlar.

 

NEDEN BU SEÇENEĞİ SEÇİN?

→ İngilizcelerini daha az yoğun bir şekilde geliştirmek isteyen öğrenciler için uygundur, böylece Dublin’i keşfetmeleri ve eğlenmeleri için daha fazla zaman tanır.

→ Bireysel dilbilgisi ve kelime bilgisi geliştirirken dört ana beceriye odaklanan genel bir yaklaşım arıyorsanız.

 

Giriş koşulları: En az temel İngilizce bilgisine sahip 16 yaş üstü (A1 seviyesi).

 

Genel İngilizce 20 saat

Genel İngilizce 20, öğrencilerin 15 saatlik programı her hafta 5 özel seçmeli ders ile desteklemelerine izin verdiği için popüler bir derstir. Seçmeli seçenekler yıl boyunca değişecektir, ancak örnekler şunları içerir:

– Telaffuz

– Gramer yapısı

– Okuma ve dinleme

– Konuşma becerileri

– Dilbilgisi ve Yazma

– Sınav Hazırlığı (FCE, CAE, IELTS)

 

NEDEN BU SEÇENEĞİ SEÇİN?

 

→ Daha yoğun dersler almak ve kilit alanlara odaklanmak isteyen öğrenciler için uygundur.

→ Genel bir yaklaşım ve seçilen bir beceriye odaklanmak istiyorsanız.

Giriş koşulları: En az temel İngilizce bilgisine sahip 16 yaş üstü (A1 seviyesi).

 

Sınav hazırlığı

ELI yıl boyunca Trinity ISE & Cambridge (FCE veya CAE) ve IELTS sınavlarına sınav hazırlık kursları sunmaktadır. Öğrenciler, Genel İngilizce 20 saatlik kursunun bir parçası olarak haftada 5 saat yarı zamanlı veya sadece sınav hazırlığına odaklanan haftada 15 saatlik tam zamanlı bir program dahil olmak üzere iki çalışma seçeneği arasından seçim yapabilirler.

 

KAYITLI SINAV MERKEZİ

ELI Dublin tescilli Trinity College Londra sınav merkezidir.

 

 

Akademik Yıl

25 haftalık eğitim içerir. Dersler, öğrencilerin programı giriş seviyelerinden en az bir seviye daha yüksek olmalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler bu programı, ileri eğitim için veya gelecekteki kariyer veya kişisel nedenlerle doğru İngilizce seviyesine ulaşmak için bir yol olarak kullanabilirler. Bu ders, öğrencilerin program boyunca İrlanda’daki yarı zamanlı çalışmalarına erişmelerini sağlar.

15 saatlik program, öğrencilerin iletişim üzerine odaklanarak dört dil becerisinin tümünde akıcılık, doğruluk ve uygun İngilizce kullanımları geliştirmelerine yardımcı olacaktır. 20 saatlik program, haftada 5 saat seçmeli ders sunarak 15 saatlik Genel İngilizce üzerine kuruludur.

 

GİRİŞ KOŞULLARI

Öğrenciler, kurs başlangıç ​​tarihine kadar 18 yaşında olmalı ve en az A1 (Temel) İngilizce seviyesine sahip olmalıdır. Bu program Başlangıç ​​seviyesinden İleri seviyeye kadar tüm seviyeler için mevcuttur.

Programa kaydolan tüm öğrenciler zorunlu çıkış sınavına girmek zorundadır.

Öğrenciler, tüm seviyeler için mevcut olan Trinity College London ISE sınavları veya Cambridge FCE / CAE arasından seçim yapabilirler. ELI Dublin, Trinity College London için kayıtlı bir sınav merkezidir.

 

DERSİN YAPISI

Öğrenciler haftada 15-20 saat arasında bir program seçebilir

– 15 saatlik program günde 3 saat, haftada 5 gün Genel İngilizce içerir

– 20 saatlik program, haftada 5 gün, günde 1 saat seçmeli ders ekler

Öğrenciler Dublin, başkent veya İrlanda’da ya da Dublin’e trenle sadece 45 dakika uzaklıktaki küçük bir şehirde Drogheda’da eğitim almayı seçebilirler.

 

YAZ KAMPI DROGHEDA

Drogheda güzel bir otantik İrlanda kasabası, Dublin şehir ve havaalanına 30 dakika uzaklıktadır.

ELI yaz okulu, yeni beceriler öğrenirken, güven inşa ederken ve güvenli bir küçük şehirde eğlenirken 10-15 yaş arası genç öğrencilerin İngilizce akıcılıklarını geliştirmeleri için eşsiz ve eğlenceli bir yoldur. Programımız 15 saatlik Genel İngilizce ve ardından öğleden sonra aktiviteleri, 3 akşam etkinliği ve hafta sonu tam günlük tur dahil olmak üzere tam ve çeşitli bir etkinlik programı içermektedir.

 

→ 20 derslik.

→ Deniz kenarında okul binası.

→ Havuzlu geniş oyun alanı, masa tenisi.

→ Okul dışından turlar ve transferler.

→ Haftada 5 temalı öğleden sonra aktivitesi.

→ Haftada 3 akşam etkinliği.

→ İrlanda’yı keşfetmek için 1 tam günlük tur.

 

Sizlerde AktifEdu aracılığı ile eğitim almak isterseniz, bizlere ulaşınız.

 0212 556 81 88 ya da [email protected]