ATC LANGUAGE SCHOOLS

1973 senesinde kurulmuş olan ATC Language Schools, Dublin, Bray ve Winchester merkezleri bulunan bir zincir dil okuludur.  Nitelikli akademik kadrosuyla her yaştan ve seviyeden öğrenciye hizmet verebilen ATC Dil Okulları 45 senelik geçmişi ve tecrübesiyle binlerce uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapmştır.

En yeni öğretmeni 8 senedir bünyesinde bulundurmakta olan ATC`nin 2018 senesindeki Türk oranı %2`dir. İrlanda`nın başkenti Dublin`de ve müthiş bir sahil kenti olan Bray`de birer okulu olan ATC Language School, aynı zamanda İngiltere`nin tarihi kenti Winchester`da da bir okula ev sahipliği yapmaktadır.

Üç merkezi de ayrı özelliklere sahip olan ATC Dil Okullarının bulunduğu şehirlerden bahsedersek eğer:

Dublin: İrlanda`nın başkenti olan Dublin 2 milyona yakın nüfusuyla İrlanda`nın en kalabalık şehridir. Pek çok dil okulu bulunan şehir tarihi ve güzellikleriyle çokça turist çekmektedir. Dünyanın en eski ve kaliteli okullarından olan Trinity College`in etrafında kurulan şehir eğitim almak için mükemmel bir şeçim olabilir.

Bray: İrlanda`nın doğusunda yer alan yemyeşil bir sahil kenti olan Bray 40.000 nüfusuyla eşsiz bir İrlanda deneyimi yaşamak isteyenler için birebir olacaktır. Gerçek bir İrlanda şehrinde İngilzce öğrenmenin avantajlarını yaşayabilirsiniz.

Winchester: İngiltere`nin güneyinde yer alan 120 bin nüfuslu tarihi bir şehir. Londra`ya trenle 1 saatlik mesafede bulunan şehir klasik bir İngiliz şehridir.

ATC Dil Okulları`nda alabileceğiniz eğitimler:

Genel İngilizce ve Yoğun İngilizce
Birebir İngilizce
Sınav Hazırlıkları (IELTS, TOEIC)
Teacher Training
İş İngilizcesi

Aile yanı ve yurt konaklaması sunan ATC Language Schools yaz kampları da organize etmektedir.