NEW COLLEGE GROUP (NCG) DUBLİN

New College Group, İngiltere`de 2, İrlanda`da ise 1 okulu bulunan son dönemde yoğun bir şekilde ilgi gören bir eğitim kurumu. Öğrenciye odaklanmış bir eğitim sistemi olan NCG yenilikçi, interaktif ve eğlenceli bir okul.

Öğrenciler için özel olarak tasarlanmış sınıfları, tecrübeli ve kaliteli akademik kadrosu, yardımsever çalışanlarıyla New College Group İngilizce eğitimi için yapılabilecek en doğru seçimlerden biri.

 

Son teknoloji ile bezeli sınıflardan ayrı olarak TV ve Oyun konsollarıyla donatılmış dinlenme alanlarında eğlenceli bir şekilde sosyalleşirken İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Derslerden sonra veya hafta sonları düzenlenecek olan tam veya yarım günlük, ücretli veya ücretsiz geziler ve aktiviteler sosyal bir çevre oluşturmanız ve pratik yapabilmeniz açısından büyük önem taşımaktadır.

Dublin şehir merkezine 12 km mesafede yer almakta olan okul sahil kenarında ve çok güzel bir konuma sahiptir. Dublin’in nezih yerleşimlerinden biri olan Dun Laoghaire’de yer alan NCG Dublin daha sakin ve nezih bir ortam sunarken çalışma izni olan öğrenciler içinse daha fazla çalışma imkânı sağlamaktadır.

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlığı ve İş İngilizcesinin yanında yaz kampları da sunan New College Group Dublin`in dışında Liverpool ve Manchester`da da birer dil okuluna ev sahipliği yapmaktadır.