CENTRE OF ENGLISH STUDIES DUBLIN

 

İrlanda’nın en eski dil okullarından biri olan CES 1979 yılından bu yana dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere İngilizce eğitimi vermektedir. Okulumuzdaki tüm öğretmenlerimiz yalnızca tecrübeleri için değil aynı zamanda pozitif, olumlu ve öğrenmeyi eğlenceli hale getirecek tavırlarına bakılarak seçilmektedir. İrlanda`da tüm öğretmenlerimiz bir üniversite diplomasına ek olarak ACELS tarafından tanınmış bir öğretim akreditasyonuna sahiptir. Birçoğu, DELTA gibi EFL öğretim niteliklerine de sahiptir.

CES tarihi Dublin şehrinin tam kalbinde, Dublin’in başlıca cazibe merkezleri olan Trinity College, Dublin Castle ve Temple Bar ile aynı caddede mükemmel konuma sahiptir. CES Dublin, MEI, IALC gibi dünyanın en önemli dil okulu akreditasyon kurumlarının üyesidir.

Okul bünyesinde her yaş grubu için kurslar bulunmakta ve kurslar her pazartesi başlamaktadır. Beginner seviyesinden Advanced seviyesine kadar sınıflar bulunmaktadır ve ilk gün seviye belirleme sınavından sonra size uygun bir sınıfta eğitiminiz başlayacaktır. Genel ve yoğun kursların yanı sıra, IELTS, Cambridge sınav hazırlık ve CELT – CELTA öğretmenlik kursları da bulunmaktadır.

Tüm CES okulları, aile yanında konaklama da dahil olmak üzere çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır. Birleşik Krallık ve İrlanda`daki personelimizin akademik bilgisi, idari becerileri ve deneyim derinliği, CES`in gereksinimlerinizi tam olarak karşılayacak kurslar ve hizmetler sunabileceği anlamına gelir.

Fiyat, promosyon, konaklama, vize süreci diğer tüm detaylar için;

[email protected] yada 02125568188