AVRUPA`DA STAJ PROGRAMLARI

Avrupa’da Staj Programları

Aktif Yurtdışı Eğitim olarak her yıl pek çok öğrencimizi Avrupa’da eğitimleri ile alakalı staj programlarına yerleştiriyoruz.

Bölümünüz ya da çalışma alanınızla alakalı mecburi ya da isteği bağlı olarak üniversitenizin ya da kurumunuzun talebi olan staj çalışmalarının içeriğine uygun programları Avrupa’da İtalya, İspanya ya da İngiltere ve İrlanda’da sağlamaktayız . Sunduğumuz staj programları başvurunuza göre maaşlı ya da maaşsız olarak kategorize edilmektedir. Fakat her çalışma alanı için maaşlı staja katılmak mümkün olmamaktadır.

Staj programımızı adım adım özetleyecek olursak,

  • Öğrencimizin CV sini ve aradığı iş ile alakalı detayları iletmesi
  • Aktif Yurtdışı Eğitim ile staj alanına göre uygun işin ve işverenlerin bulunması
  • Stajyer adayı ile işverenin Skype mülakatı yapması
  • Staja hak kazanan adaylar için davet mektubunun getirilmesi ve vize başvurusu yapılması
  • Ve staj programının başlangıcı

 

Staj programı süresince hem Türkiye’deki süreç hem de yurtdışındaki eğitiminiz boyunca danışmanlarımız sizlere destek sağlamaktadır. Program dahilinde yaşanabilecek aksaklıklar, sağlık problemleri gibi bir çok durumu anlık olarak danışman arkadaşlarımızla kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Staj programları, çalışma alanları, staj ülkeleri ve avantajları gibi programlarımızla alakalı daha fazla bilgi almak için;

+90 212 556 81 88 ya da [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.

1 cevap
  1. vorbelutrioperbir
    vorbelutrioperbir says:

    I think this is one of the most vital info for me. And i’m glad reading your article. But want to remark on few general things, The web site style is wonderful, the articles is really great : D. Good job, cheers

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir