VIRTUAL INTERNSHIP (SANAL STAJ) NEDİR?

Sanal staj, bir bilgisayar veya tablet cihaz kullanılarak tamamen çevrimiçi olarak gerçekleşen, iş yerinde fiziksel olarak bulunmanızı gerektirmeyen bir deneyimdir. Bu eşsiz sanal staj platformu, dünyanın farklı yerlerinde bulunan stajyer adayları ve uluslararası şirketler arasında akıllı, hızlı eşleşmeler sağlar. Evinizin konforunda dünyanın prestijli şirketlerinde gerçek staj deneyimi edinmeniz için küresel bir ilişki ağının kilidini açar. İçerisinde AWS, Pingan Technology, Carrefour, APL Logistics, Yingke Law Firm ve Dentons gibi prestijli şirketlerin bulunduğu geniş bir sektör ağına sahip olan bu sanal staj platformuyla, seçtiğiniz bir şirkette staj deneyimi edinebilir, yeni endüstrileri ve pozisyonları keşfederek profesyonel anlamda kendinizi öne çıkarabilirsiniz.

VIRTUAL INTERNSHIP HANGİ ALANLARDA YAPILABİLİR?

Sanal staj yapabileceğiniz alanlara dair geniş bir yelpazesi olan bu programla, Mühendislik, Hukuk, Mimarlık, Sağlık Bilimleri, İşletme, Lojistik, Sanat, Turizm, Uluslararası İlişkiler ve Medya sektörlerinde çevrimiçi olarak iş deneyimi edinebilirsiniz.

VIRTUAL INTERNSHIP İÇİN ARANAN KRİTERLER NELERDİR?

Herhangi bir not ortalaması veya dil yeterlilik belgesi koşulu olmayan bu staj programlarına katılmak için, 18 yaş veya üstü olmanız yeterlidir.

VIRTUAL INTERNSHIP GERÇEK STAJ TECRÜBESİ YERİNE GEÇER Mİ?

Tüm iş deneyimleri gibi sanal iş deneyimi de özgeçmişinize harika bir katkı sağlar ve işe alınma şansınızı artırır. Staj sonrasında edineceğiniz sertifikanız, tüm üniversiteler/kolejler ve sektörler için geçerli olacaktır.

VIRTUAL INTERNSHIP NE KADAR SÜRER?

Staj yapacağınız süre sizin tercihinize göre 1 ila 4 ay sürecek şekilde ayarlanabilir.

VIRTUAL INTERNSHIP BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İstanbul ofisimize gelerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

VIRTUAL INTERNSHIP BAŞVURUSU İÇİN DAHA FAZLA BİLGİYE NASIL ULAŞABİLİRİM?

Virtual Internship ile ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru hakkında en doğru bilgiyi almak için bizi +90 212 556 81 88’den arayabilir veya detaylı bilgi talep formumuzu doldurabilirsiniz.