UCAM / MURCIA ÜNİVERSİTESİ

UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

1996`da net bir misyonla kurulmuş özel bir üniversitedir . Öğrencilerine topluma hizmet etmek için bilgi ve beceriler kazandırmayı, araştırma ve geliştirme yoluyla insan bilgisinin daha da genişlemesini ve Katolik Kilisesi`nin eğitim ve kültür alanındaki misyonu taşımaktadır. UCAM öğrencilerinin ihtiyaçlarına bilen ve kişisel dikkatlerini keşfedebilecek düzeyde eğitimcilerle çalışmaktadır. UCAM personeli öğrenme ve eğitme bağlamında kişisel ilişkileri değerlendirebilir. Bu nedenle her öğrenciye kişisel öğretmen verilir ve sınıf büyüklükleri bilinçli olarak küçük tutulur. Sunulan akademik program çeşitliliği, toplumun gerçek ihtiyaçlarına göre sürekli olarak güncellenir . Her öğrenci, UCAM`ın mükemmellik için çabalamaya devam etmesinin bir sebebidir.

UCAM , öğrencileri kendi gerçek dünya becerilerini geliştirmelerini sağlıyor. Kampüsün en üst düzey altyapısı, laboratuvarları ve stüdyoları, pratik öğrenme bileşenleri ile dizayn ederek , edindikleri bilgileri uygulamaya koymalarını sağlamaktadır. UCAM, bazı öğrencilere akademik katkıda bulunma fırsatı tanıyan Coca Cola, DANONE, Vodafone ve Siemens gibi işletmelerle yakın işbirliği içinde elliden fazla araştırma grubu oluşturdu. UCAM, öğrencinin gelecekteki başarısını küresel işgücü içinde önemli ölçüde etkileyen teorik ve pratik öğrenme yöntemlerinin sürekliliğine önem vermektedir. Güçlü bir uluslararası mesleğe sahip olan UCAM öğrencileri, UC Berkeley, Stanford, Università di Bologna, Singapur Ulusal Üniversitesi gibi dünyanın 150`den fazla üniversitesi ile ortak programlar, işbirliği ve değişim anlaşmalarına sahiptir.

SPOR FAALİYETLERİ

İspanya Spor Üniversitesi`ne hoş geldiniz !!! Anglo-Sakson modelini takiben, sporlar, UCAM`ın DNA`sının bir parçasıdır ve üçüncü ligdeki Üniversite Müsabakaları Şampiyonasını 112 madalya (74 altın) ile tamamlamışlardır . UCAM`in en iyi sporcuları arasında Mireia Belmonte ve David Cal gibi Olimpiyat madalyaları ve Melanie Costa gibi Dünya Şampiyonları yer alıyor. UCAM tarafından sponsorluk edilen ve yönetilen yirmi bir branşta takım, ACB Liga Endesa`da yarışan profesyonel bir basketbol takımı olan UCAM Murcia CB`ya sahiptir. Spor tesislerimize, hem üniversite öğrencileri hem de yerel topluluklar tarafından erişilebilen yüksek teknoloji ürünü bir spor salonu olan UCAM Spor Merkezi liderlik etmektedir.

 

FAKÜLTE ve EĞİTİM

      İki farklı dil seçeneği ile eğitim alma şansınız vardır. İster İspanyolca eğer kontejyanlar tamamlandıysa İngilizce eğitim görebilirsiniz. Eğitiminin diğer avantajlı yanlarından bir diğeri ise okulun 21 takımından herhangi birine seçilenler için özel burs imkanlarının sağlanmasıdır. İlk yıl Hazırlık Sınıfına tam ücret ödeseniz de dieğr yıllar için burslu eğitim görebilirsiniz. Hazırlık yılı için İspanyolca 4000 EURO , İngilizce 5000 EURO olarak ücretlendirilmiştir.

Konaklama olanakları olarak ; okulun size sunacağı teklifleri değerlendirerek yurt , paylaşımlı daire ya da rezidans seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

HAZIRLIK PROGRAMLARI 

İspanyolca: 4900 EURO
İngilizce: 3900 EURO

LİSANS PROGRAMLARI
İşletme ;  6900 EURO
Modern Diller ; 4800 EURO
Beden Eğitimive Spor Bilimleri ; 6900 EURO
Eczacılık: 8900 EURO
Diş Hekimliği: 13900 EURO
Turizm Yönetimi: 5900 EURO
*** belirtilen bölümlerin eğitim dilleri İngilizce`dir.

YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARI
MBA – Uluslararası Ticaret
MBA Spor Yönetimi
MBA Spor Pazarlaması
MBA Spor Yöneticiliği (Madrid kampüsü)
Yüksek Lisans Yenilikçiliği ve Turizm Pazarlaması
Ağırlama Yönetiminde Master
Avrupa Birliği Çalışmaları ve İnsan Hakları
Yüksek Performansı Spor: Güç ve İklimlendirme
Oral Cerrahi ve İmplant Diş Hekimliği Yüksek Lisans Programı

 

İspanya`da üniversite eğitimi, üniversite başvurusu ve diğer tüm detaylar için;

[email protected] ya da 02125568188 telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.