Toronto Yönetim Okulu (TSoM), Hospitality, Tourism, Accounting ve Business Administration alanlarında kariyer odaklı geniş bir program yelpazesi sunan yenilikçi bir kolejdir. Kuzey Amerika’nın önde gelen firmaları ve organizasyonları arasında yer alan bu okul, hareketli bir iş dünyasına ve çeşitli kültürel etkinliklere katılmak isteyen öğrenciler için ideal bir ortam sunuyor.

Odak noktası:

-Kariyer odaklı, topluma duyarlı, eğitim ve öğretim sistemini geliştirmelerine yardımcı olacak sektör ortaklıkları.

-Birçok alana yayılan kapsamlı bir kimlik bilgisi yelpazesi sunmak.

-Deneyimsel öğrenme ve girişimcilik için çok sayıda fırsat dahil olmak üzere eşsiz teorik, uygulamalı ve geniş kapsamlı öğrenme harmanıyla inovasyon ve girişimciliğe odaklanmak

Değerler:

-Öğrenci Merkezli- En yüksek önceliği öğrencilerinin gelecekteki başarısıdır.

-Mükemmellik- Diğer okulların ötesine geçen kurslar sunmayı taahhüt eder.

-Yenilik- İşletmelerle yapılan iş birlikleri, öğrencilere ilgili becerileri öğretmek için her zaman yeni yollar yarattımak anlamına gelir.

Saygı- çeşitliliğin bir güç kaynağı olduğuna inanır ve öğrencilerinin ve çalışanlarının haklarını ve haysiyetini korur.

Toronto School of Management öğrencilerin derslerinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamak amacıyla çeşitli sektörlerden birçok şirketle ortaklık kurar. Bu ortaklıklar, öğrencilerin gerçek bir işyerine katılabilmeleri ve değerli deneyimler kazanabilmeleri anlamına gelir.

Toronto School of Management, yenilikçi, kariyer odaklı programlar tasarlamak ve sunmak için endüstri liderleriyle birlikte çalışır. Arzulu insanları eğiterek akademik mükemmelliğin ve pratik uygulamalı deneyimin doğru kombinasyonunu sağlamak için çok sıkı çalışmalar yürüterek öğrencilere kariyerlerini daha ileri götürebilme fırsatı sunar.

 

NEDEN TSoM?

-Deneyimli fakülteleriyle, tam desteklerini sunan ve ilerlemenizi sık sık kontrol eden endüstri bilgisine sahiptir.

– Diplomalarının çoğu işbaşı eğitimini içerir ve sınıf çalışmalarınızı doğrudan akademik ve kariyer hedeflerinizle ilgili denetimli pratik iş deneyimiyle entegre eder. Tüm Co-op öğrencilerinin çalışma programlarıyla ilgili alana yerleştirilmesini garanti eder.

– Okul, ana metro hattında, iş, konut ve perakende alanlarının kesiştiği bir konumdadır- ihtiyacınız olan her şeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

– Programınızın akademik ve kişisel gelişim ihtiyaçlarınızı karşıladığından ve iş dünyasının talepleriyle alakalı kaldığından emin olmak için performansınızı ve memnuniyetinizi sürekli kontrol eder.

– Ferah, klimalı sınıfları, en gelişmiş öğrenme ortamı sağlayan son teknoloji multimedya, internet bağlantıları ve ses ekipmanlarıyla donatılmıştır. Derslerinizle ilgili ödevleri tamamlamak arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim kurmak için bilgisayarları ve ücretsiz kablosuz ağları kullanabilirsiniz.

– Birçok yerel dil okuluyla önemli ortaklıklar kurmuştur.

 

TSoM öğrencileri aşağıda yer alan kursları tercih edebilirler:

 • Diploma In Business Administration Co-op Program
 • Diploma in Business Management Co-op Program
 • Diploma in Business Management Program
 • Diploma in Digital Marketing Specialist Co-op
 • Diploma In Hospitality And Tourism Management Co-op
 • Diploma in Fundamentals of Hospitality and Tourism Co-op (Daytime or Evening)
 • Advanced Diploma In Hospitality And Tourism Management Co-op
 • Advanced Diploma In Hospitality And Tourism Management
 • Diploma in Data Analytics Co-op
 • Preparatory Course For ACCA Examination
 • Diploma in Cybersecurity Specialist Co-op

Detaylı bilgi için:

0 212 556 81 88 veya [email protected]