Greystone College, 2002 yılında Kanada’ da kuruldu. Şuan da Kanada da 4 farklı yerde eğitim hizmeti vermektedir. Merkezler; Toronto, Vancouver, Montreal şehirlerindedir.

Vancouver, Batı Kanada’nın en büyük şehridir ayrıca Kanada’nın en büyük limanına sahiptir. Şehir yaşamak için dünyanın en iyi şehirleri arasındadır. Kanada’nın çok kültürlü şehirlerinden biri olan Vanvouver, hem ticaret hem de turizm alanında oldukça ön plandadır. Her sene yaklaşık 8 milyon Turiste ev sahipliği yapan kayak merkezleri, müzeleri, galerileri ve daha bir çok turistik yerleri vardır. Okulun kariyer merkezi de Vancouver merkezinde yer almaktadır. Okulun öğrencilere sunduğu bilgisayar ve dinlenme odaları bulunmaktadır.

Toronto, Kanada’nın ticaret ve iş merkezi olarak bilinmektedir. Büyük ve uluslararası firmaların Kanada merkezleri büyük çoğunluk ile Toronto da yer almaktadır. Bankaların finans merkezleri de Toronto da yer almaktadır. Senede 13 milyondan fazla turist almakla beraber yılın belli dönemlerinde yapılan müzik haftaları ile de bu sayı giderek artmaktadır.

Montreal, dünya üzerinde en çok Fransızca konuşulan ikinci şehridir. Toronto’dan sonra şirketlerin merkezlerini kurduğu ikinci şehirdir. 2017 yılında üst üste 5 kere en çok iş turizmine ev sahipliği yapan şehir olarak seçilmiştir. Okulun merkezi bir çok ulaşım aracı durağına yürüme mesafesindedir.

Greystone College kurulduğundan bu yana belirli misyonlara sahiptir. Kariyer geliştirme programları sunmak, üstün ve kaliteli bir eğitim vermek en büyük misyonlarıdır.

Vancouver’da bulunan merkezde kariyer merkezi günden güne daha çok gelişmektedir. Kariyer merkezlerinde CV hazırlama, iş görüşmesi eğitimleri, iş arama eğitimleri ve daha fazlasını öğrencilerine ve mezunlarına verebilmektedir. Merkezin yıl içerisinde düzenlediği kariyer fuarları, etkinlikler ve seminerler öğrencilerin ve mezunların sektörü daha iyi tanımalarını ve bağlantı kurmalarını amaçlamaktadır. Kariyer etkinliklerinde bir çok uluslararası firma katılmaktadır.

Uluslararası öğrenciler, okul ve sınıflar için büyük önem taşımaktadır. Öğrenciler farklı kültürler ve diller öğrenmesine katkıda bulunurlar böylelikle küresel iş dünyasında bağlantılarını daha hızlı kurmayı öğrenirler.

Greystone College tüm merkezlerinde üstün kalitede eğitim vermektedir. Turizm, işletme, otelcilik ve sözlü ve yazılı tercümanlık programları bulunmaktadır. Merkezlere göre bulunan programlar değişiklik gösterebilmektedir. Programlarda sunulan bir çok farklı ders içeriği ve başarılı, alanında uzman akademisyenleri ile öğrencileri değişen küresel Pazar için kariyer hedefleri ve planlamaları kazandırır.

Merkezlerde ki programlar;

VANCOUVER

 

BUSINESS

Advanced Diploma in Business Administration (Academic or with practicum)

Certificate in International Business and Trade

Certificate in Business Management

Certificate in Business Communications

Certificate in Human Resources

Certificate in Financial Management and Planning

Single Course

Diploma in Supervisory Management

Diploma in International Business Management (Academic or Co-op)

Diploma in Business Communications (Academic or Co-op)

Certificate in Business Experience

 

HOSPITALITY

Diploma in Hospitality Management (Academic or Co-op)

Diploma in Hospitality Operations (Academic or Co-op)

Diploma in Hospitality Sales and Marketing (Academic or Co-op)

Diploma in Customer Service (Academic or Co-op)

 

TESOL

Cambridge TESOL Diploma

TESOL-TKT Certificate

TKT Young Learners Certificate

Plus successful completion of pre-interview task and interview

 

Interpreting & Translation

Certificate in Interpreting & Translation (Korean)*

 

TORONTO

 

BUSINESS

Diploma in Supervisory Management

Diploma in International Business Management (Academic or Co-op)

Diploma in Business Communications (Academic or Co-op)

Certificate in Business Management Clerk

Certificate in Business Communications (Non-Vocational)

Certificate in International Business and Trade Clerk

 

HOSPITALITY

Diploma in Hospitality Management (Academic or Co-op)

Diploma in Hospitality Operations (Academic or Co-op)

Diploma in Hospitality Sales and Marketing (Academic or Co-op)

Diploma in Customer Service (Academic or Co-op)

Certificate in Hospitality Skills Co-op

 

 

TESOL

TESOL-TKT Preparation Certificate

*Plus successful completion of pre-interview task and interview

 

Aktif Yurtdışı Eğitim aracılığıyla Kanada`da üniversite eğitimi almak ve daha detaylı bilgi için:   0212 556 81 88    [email protected]