STAFFORD HOUSE INTERNATIONAL

STAFFORD HOUSE INTERNATIONAL – AMERİKA

İngilizce dil becerilerinizi geliştirmek için Amerika`ya gelmek, başlı başına büyük bir meydan okumadır ve bu yüzden size her adımda yardımcı olmak için Stafford House ekibi gittiğiniz her merkezde hazır olacaktır. Hem ilk gün oryantasyon etkinliğinde hem de kurs süresince her konuda sizlere yardım ediyor olacaklardır. Amerika Birleşik Devletleri`ne gelmek için öncelikli amacınız eğitim almaksa, bu ülkeye bir F-1 öğrenci vizesi ile girmeniz gerekecektir. Bu öğrenci vizesini ülkenizdeki bir Amerikan konsolosluğuna veya elçiliğine yaptırmalısınız. Stafford House danışmanları, size bir öğrenci vizesi alma sürecinde size, I-20 Göçmen Olmayan (F-1) Öğrenci Statüsü için Uygunluk Belgesi düzenleyerek yardımcı olacaktır.

Bütün merkezlerimiz hızlı ve doğru öğrenme teknikleri üzerine son teknoloji ile dizayn edilmiştir. Doğal ve aydınlık sınıflar, akıllı tahtalı sınıflar, özel IT sınıfları ve her merkezde yer alan ücretsiz WI-FI ağlarıyla her an eğitiminizle alakadar olabilirsiniz. Her merkezde yer alan kütüphanelerde dilerseniz öğretmenlerinizden yardım alabilirsiniz, dilerseniz de özel çalışma alanlarında çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Stafford House International Merkezleri

ABD: BOSTON • CHICAGO • SAN DIEGO • SAN FRANCISCO

Boston, ABD`nin en tarihi, varlıklı ve etkili şehirlerinden biridir. İlk ziyaretinizde aşık olacağınız eşsiz bir sahil şehri. Tarihi yerler, müzeler, spor hayranları ve canlı pazar yerleri ile dolu Boston`da yepyeni tecrübeler edinebilirsiniz. Boston 50`den fazla kolej ve üniversiteye ev sahipliği yapmaktadır ve güçlü bir öğrenme geleneğine sahiptir. MIT, Harvard ve Boston College gibi dünya sıralamasındaki üniversitelerle, Amerika`daki en büyük eğitim şehridir.

Chicago, ABD`nin en büyük üçüncü şehridir. Chicago İngilizce okulumuz, şehrin en güzel ve en farklı semtinde ve sonsuz fırsatlarda merkezi bir konuma sahiptir. Müzeler, konserler, tiyatro, spor ya da hiç tatmadığınız lezzetleri arıyorsanız, Chicago`nun sunacağı fırsatlar sizleri mutlu edecektir. Ve 500 den fazla Fortune firmasına ev sahipliği yapan Chicago, İngilizce öğrenmek ve kariyerine küresel bir iş kurmaya başlamak için mükemmel bir yerdir.

San Diego, yıl boyunca cennet gibi bir havaya sahip büyük bir şehirde yaşamanın faydalarını ve cazibelerini birleştiriyor. Aktif, açık hava yaşam tarzı ile İngilizce öğrenmek için mükemmel bir yerdir. İster plaj veya dünyaca ünlü San Diego Hayvanat Bahçesi olsun, yeni şehrinizde dışarıda bir şeyler yapmaktan asla vazgeçmeyeceksiniz. Ayrıca, her Temmuz ayında San Diego, Comic Con etkinlikleriyle uzun süre film ve pop kültür etkinlikleriyle yeni keşifler yapabilirsiniz.

San Francisco, Teknoloji geliştirme için küresel bir merkez olan ve tüm Amerikan şehirlerinin en uluslararası üyesidir. İdeal hava, mükemmel yemekler ve kendine özgü bir kişiliği olan San Francisco, öğrencilere eşsiz bir ortamda İngilizce öğrenmek için mükemmel bir fırsat sunuyor.

 

Staffor House International bünyesinde alabileceğiniz eğitimler;
Genel İngilizce
Sınav Hazırlık (IELTS-TOEFL-Cambridge ESOL)
Profosyonel Hazırlık (Business-Career Preparation-Unlimited Package)
Üniversite Hazırlık (Pathway)
1 e 1 İngilizce
Part-Time İngilizce