ST. GILES INTERNATIONAL AMERİKA DİL OKULLARI

1955 yılında İngiltere’de kurulmuş olan St. Giles International her yıl 100’ün üzerinde farklı ülkeden gelen 14.000 civarında öğrenciye eğitim veren dünyanın en önemli dil okullarından biridir.

İngiltere’de 5, Amerika’da 2 ve Kanada’da 1 merkezi bulunan St. Giles kaliteli bir eğitim için dünya çapında bir bilinirliğe sahiptir. Farklı yaşlara, yeteneklere ve hedeflere göre dizayn edilmiş eğitim programları bulunan St. Giles size ve ihtiyaçlarınıza odaklanan kişisel bir öğrenme deneyimi sunar.

60 yılı aşkın deneyimiyle İngilizce öğretiminde bir dünya markası ola St. Giles’ın tüm öğretmenleri CELTA, TESOL ya da eşdeğer bir sertifikaya sahiptir. En güncel kaynaklarla bezeli modern merkezlerinde, öğrenci merkezli, eğlenceli ve heyecan verici bir eğitime sahip olabilirsiniz.

St. Giles International`ın Amerika`da iki merkezi bulunmaktadır:

New York: Dünyanın en önemli başkentlerinden biri olan New York`un merkezi Manhattan`ın tam göbeğinde, ünlü Empire State binasının hemen yanında beşinci cadde üstünde yer alan St. Giles International`ın New York merkezi öğrencilerine özel bir deneyim sunmayı vaat ediyor. Başta Times meydanı olmak üzere New York`un görülmeye değer pek çok yerine yürüme mesafesinde bulunan merkez gerçek bir Amerika deneyimi yaşamak isteyenler için birebir.

San Francisco: Amerika`nın en kozmopolit, canlı ve uluslarası şehirlerinden biri olan San Francisco`da yer alan okul, modern ve öğrenci odaklı bir şekilde donatılmış, sıcak bir ortama sahiptir. Modern bir dil ve iş merkezine dönüştürülmüş tarihi bir binanın dört katını kaplayan St. Giles San Francisco,  şehir merkezinde yer almaktadır ve tüm ünlü cazibe merkezlerine oldukça yakındır.

St. Giles Amerika okullarında alabileceğiniz eğitimler:

 

St. Giles International Dil Okullarının Amerika merkezlerinde eğitim almak ve Aktif Yurtdışı Eğitim`in ücretsiz danışmanlığından  faydalanmak istiyorsanız:

  0212 556 81 88 ya da [email protected]