Berlin’in merkezinde bulunan SRH Hochschule Berlin, İngilizce ve Almanca lisans, yüksek lisans ve MBA programları sunan, devlet tarafından akredite edilmiş bir üniversitedir. Berlin School of Management ve Berlin School of Technology (eski adıyla SRH Hochschule Berlin), Berlin ve Dresden’de bulunan özel, devlet tarafından tanınan ve akredite bir üniversite olan SRH Berlin Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin bir parçasıdır. CSÜS Berlin Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin beş okulu, modern eğitim programlarında modern yönetim ve girişimcilik, medya ve yaratıcı endüstriler, teknoloji ve BT, müzik ve ses tasarımını birleştiriyor.

85’den fazla ülkeden yaklaşık 1000 öğrenciyle, Berlin School of Management ve Berlin School of Technology sadece uluslararası bir öğrenci topluluğuna sahip değil, kültürlerarası oryantasyon günlük öğretim ve iş yaklaşımımızın bir parçasıdır.

Hem yönetime hem de teknolojiye odaklanarak, öğrencilere derin bir teorik geçmişle donatan, sosyal becerilerini geliştiren ve projelerde ve stajlarda gerçek hayatta iş deneyimi kazanmalarına yardımcı olan yüksek kaliteli, uluslararası bir eğitim sağlamaktadırlar. Mezun olduktan sonra öğrenciler dünya çapında uluslararası yönetim pozisyonlarına hazırlanır. İngilizce veya İspanyolca zorunlu dil dersleri ve çalışma programlarının uluslararası içeriği öğrencilerimizin ufkunu genişletmektedir. Tüm okullar, küçük ekiplerde uygulamalı proje çalışmasına, bireysel öğrenme deneyimine ve gerçek iş deneyimine sahip öğretim görevlilerinin kişisel denetimine odaklanır.

Mesleki başarı için, uzmanlık ve liderlik becerileri kadar kişilik önemlidir. Öğrencilere disiplinler arası ve hedef odaklı bir zihniyetle problem çözmeyi öğretirler. Seminerler sırasında öğrenciler yeni teknikleri projelerde ve stajlarda uygulamadan önce pratik yapabilirler.

Farklı yönetimsel ve teknolojik odaklara sahip 26 Almanca ve İngilizce Lisans, Yüksek Lisans ve MBA programları FIBAA (Uluslararası İşletme Akreditasyonu Vakfı) tarafından akredite edilmiştir.

Berlin’deki ilk ve tek özel uygulamalı bilimler üniversitesi olarak 10 yıldır akredite olmaktadırlar.

Temmuz 2009’dan bu yana Alman Bilim ve Beşeri Bilimler Konseyi (Wissenschaftsrat) SRH Hochschule Berlin’i bir yüksek öğretim kurumu olarak akredite etmiştir.

Avrupa akreditasyon kurumu FIBAA (Uluslararası İşletme Yönetimi Akreditasyonu Vakfı) tüm eğitim programlarımızı akredite etti. Bu mührü veren FIBAA, uygun kalite gelişimini ve çalışma programlarımızın yüksek konuya özel kalitesini doğrular.

Yüksek Lisans programımız Uluslararası Yönetim için Premium Mühür

Yüksek Lisans programımız “Uluslararası Yönetim”, FIBAA’nın kalite gereksinimlerini aşan seçkin programlara verilen FIBAA Premium Mührü’nü almıştır. Programın öne çıkan noktaları arasında uluslararası öğrenci grubu, programın küresel odağı, pratik alaka düzeyi ve öğrenci destek hizmetleri yer almaktadır. Çalışma programı, Almanya’daki EN İYİ akredite yüksek lisans programları arasındadır.

 

LİSANSYÜKSEK LİSANS
Development | Digital Products + Services 

International Business Administration, Bachelor of Arts

International Hotel Management

 

Software Engineering 

Computer Science – Focus on Cyber Security

Computer Science – Focus on Big Data and Artificial Intelligence

Executive MBA General Management

Entrepreneurship

International Management

International Management – Focus on Creative Leadership

International Business and Leadership

Supply Chain Management

Hospitality Management & Leadership

Engineering and International Business – Focus on Renewable Energy, Water and Waste Management

Engineering and Sustainable Technology Management – Focus on Mobility and Automotive Industry

Engineering and Sustainable Technology Management – Focus on Industry 4.0: Automation, Robotics & 3D Manufacturing

Engineering and Sustainable Technology Management – Focus on Civil Engineering: Smart Building Infrastructure

Executive MBA General Management

MBA General Management

MBA International Healthcare Management

MBA Marketing Intelligence

MBA International Human Resource Management

MBA Sustainable Innovation and Entrepreneurship

 

 

Aktif Yurtdışı Eğitim`in danışmanlığından faydalanmak ve daha pek çok farklı konu için :

  0212 556 81 88 ya da [email protected]