SHAFSTON INTERNATIONAL COLLEGE – BRISBANE

Shafston International College – Brisbane

Avustralya’nın en kaliteli ve en popüler şehrinde 1996 yılından beri hizmet veren Shafston College, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere en iyi koşulları sağlayan okullardan birisidir.

2 kampüsü de Brisbane şehrinde olan Shafston International College şehir merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Neden Shafston International College

  • Shafston International College sınıflarda ve halka açık alanlarda ingilizce konuşma zorunluluğu koymuştur. Ve en önemli ilkesidir.
  • Eğitim kadrosu oldukça deneyimlidir ve  düzenli sınavlar sonucu seviyelere göre sınıflar belirlenir
  • Eğitim materyalleri oldukça kalitelidir.
  • Eğitimin tamamı yüz yüze yapılmaktadır.

 

Shafston International College Brisbane Dil Okulunun imkanları

Kampüs içinde 175 müstakil öğrenci apartmanına sahip olan Shafston, yüzme havuzu, basketbol sahası, tenis kortu, restaurant, kütüphane, bilgisayar laboratuarı, ücretsiz wifi ve iş klüzü olan tek okuldur.12 yıllık İş klüzünde 10.000’den fazla öğrenciye iş bularak öğrencilerin ek gelir elde etmesine imkan sağlanmıştır.

İş pozisyonlarınız, yetenekleriniz ve ingilizce yeterliliğinizle doğru orantılı olarak aylık ortalama 1000 AUD – 2500 AUD arasında değişkenlik göstermektedir.

Siz de Avustralya’nın Brisbane merkezinde bulunan Shafston International College’de eğitim almak istiyorsanız, 0212 556 81 88 numaralı telefondan Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımızla görüşebilir, ya da [email protected] mail adresimizden görüşme talebinizi iletebilirsiniz.