Dört milyondan fazla nüfusa sahip Avustralya’nın en eski, en büyük şehri Sydney’de İngilizce öğrenin. Bu canlı, kozmopolit şehir, ikonik mimari, 70’ten fazla çarpıcı plaj, inanılmaz kayalıkları ve şehri çevreleyen güzel Sydney Limanı gibi çok çeşitli gezi seçeneklerine sahip popüler bir turistik yer. Sydney ayrıca dünya standartlarında alışveriş, harika müzeler ve her zevke veya ilgi alanına hitap eden çok çeşitli müzik, kültür ve sanat olanakları sunmaktadır.
1. ILSC Sydney kampüsü, Merkezi İş Bölgesi’nde elverişli bir konumda, tren ve otobüs güzergahlarına ve birçok muhteşem yere yakındır.
2. ÜCRETSİZ Sabah Haber Kulübü sunmaktadırlar. Güncel haberleri ve etkinlikleri tartışarak kahvaltıda İngilizcenizi geliştirmek için diğer öğrencilerle bir araya gelebilirsiniz.
3. ÜCRETSİZ iş kulübü, Avustralya’da bir iş güvencesi hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmenize yardımcı olacaktır.
4. Café Work Skills kursuna katılın ve barista becerilerini öğrenin.
5. Amazing Race ve Sports Day gibi yıllık etkinlikler tüm okulu eğlenceli bir şekilde bir araya getirir!
6. ILSC Sydney ayrıca Greystone College aracılığıyla Business’ta Mesleki Eğitim sunmaktadır.
Büyük olasılıkla Terminal 1, Sydney Havaalanına ineceksiniz. Sydney Havaalanı okuldan trenle yaklaşık 20 dakika uzaklıktadır. Airport Link tren servisi düzenli olarak uluslararası terminalden kalkmaktadır.
Havaalanından karşılama talebinde bulunursanız, bir ILSC personeli havaalanında sizi karşılayacak ve konaklamanıza getirecektir.

Yurtdışı Öğrenci Sağlık Sigortası, Avustralya’da öğrenci vizesi için zorunlu bir gerekliliktir.
Sydney genellikle yaşamak ve çalışmak için çok güvenli bir yerdir.

Okul sonrası aktiviteleri
ILSC’deki arkadaşlarınızla bağlantı kurun ve günlük okul sonrası etkinliklerle Sydney’i keşfedin. Aktiviteler mevsime bağlı olarak değişir ve bisiklete binme, birçok şehir plajından birini keşfetme, yerel müzeleri ve sanat galerilerini keşfetme, kano, film geceleri, plaj barbeküler ve daha fazlasını içerebilir!

Okul etkinlikleri
ILSC Sydney ayrıca gün boyunca konuşma becerilerinize yardımcı olmak veya Avustralya’da iş bulmak için faydalı ipuçları almak için katılabileceğiniz öğrenme atölyeleri de düzenliyor.

ILSC’nin Aile Yanında Aileleri:
1. Okuldan 40-60 dakika arasında seyahat mesafesi bulunmaktadır,
2. Çalışma masası, yatak, şifoniyer, dolap ve iyi aydınlatma ile donatılmış temiz, konforlu, özel bir oda ,
3. Kültürel olarak çeşitlidir ve Sidney’in çok kültürlü nüfusunu yansıtır,
4. Öğrenci Konaklama Departmanımız tarafından güvenli, emniyetli, denetlenmiş ve onaylanmış,

Brisbane
Eklektik müzik, sanat ve kafe kültürü ile Brisbane Nehri boyunca uzanan rahat bir şehirdir.
İngilizceyi, Gold Coast’un hemen kuzeyinde, Avustralya’nın doğusundaki şık ve çok kültürlü bir şehir olan Brisbane’de öğrenin. Yıl boyu sıcak subtropikal iklimi ve şehrin kalbine kıvrılan güzel Brisbane Nehri ile aşık olacaksınız. Brisbane, büyük şehir yaşamının, harika kültürün, müziğin, alışverişin, sanatın ve daha fazlasının tüm heyecan verici öğelerini, daha küçük bir topluluğun sıcaklığını ve misafirperverliği ile birleştirir, böylece her iki dünyanın da en iyisini yaşayabilirsiniz.

Brisbane’de İngilizce öğrenin;
ILSC – Brisbane kampüsü, Merkez Tren İstasyonu’na sadece iki dakika uzaklıktadır ve güzel bir parka bakmaktadır. Öğrenci salonu, mola verebileceğiniz, rahatlayabileceğiniz ve öğle yemeği yiyebileceğiniz korumalı, kapalı bir terasa açılmaktadır.
1. ÜCRETSİZ Chit Chat kulübünün bir parçası olun. Öğrencileri bir araya gelip rahat ve eğlenceli bir ortamda İngilizce pratik yapabilmeleri için yerlilerle eşleştiriyoruz.
2. ÜCRETSİZ İş Kulübüne katılın ve Avustralya’da bir iş bulmak için bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.
3. Café Work Skills kursuna katılın ve barista becerilerini öğrenin.
4. Dünyada bir fark yaratın ve ILSC Brisbane’nin her yıl katıldığı birçok yardım etkinliğinden birinde İngilizce pratik yapın.

Büyük olasılıkla Brisbane Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ne ineceksiniz. Brisbane Havaalanı, okuldan trenle yaklaşık 30 dakika uzaklıktadır. Brisbane’in Hava Yolu düzenli olarak Dış Hatlar Terminali’nden kalkmaktadır.
Havaalanından karşılama talebinde bulunursanız, bir ILSC personeli havaalanında sizi karşılayacak ve konaklamanıza getirecektir.

YAŞAM MALİYETLERİ
Avustralya’da eğitim alırken yaşam masraflarınızı karşılayacak yeterli paranız olduğundan emin olmalısınız. Öğrenim ücretleri, uçak biletleri ve sağlık sigortasına ek olarak, yaşam maliyetleri kira, yemek, yiyecek, ulaşım, kamu hizmetleri, eğlence ve kıyafetleri içerebilir, ancak bunlarla sınırlı değildir.

ÇALIŞMA
Avustralya’daki çoğu öğrenci vizesi, d oturumdayken haftada 20 saate kadar çalışmanıza izin verir.

Haftasonu Maceraları
ILSC ile şehir dışına çıkın! Queensland’ın muhteşem kentsel ve kırsal manzaralarını keşfedin. Queensland’ın en popüler turistik bölgesi olan güneş ve sörf için Gold Coast’a gidin, Tamborine Dağı’nda yürüyüşe çıkabilirsiniz. yunusları elle beslemek, gemi enkazları arasında şnorkelle dalmak veya kum tepelerinde oynamak için Moreton Adası’ndaki Tangalooma Resort’a bir hafta sonu gezisi yapın.

AİLE İLE YAŞAYIN
İngilizce konuşma becerilerinizi geliştirmek ve Avustralya kültürünü ve aile yaşamını deneyimlemek için mükemmel bir fırsattır.
ILSC’nin Aile Yanında Aileleri:
1. Okuldan 30-55 dakika arasında seyahat mesafesi bulunmaktadır
2. Çalışma masası, yatak, şifoniyer, dolap ve iyi aydınlatma ile donatılmış temiz, konforlu, özel bir oda sağlayın
3. Kültürel olarak çeşitlidir ve Brisbane’nin çok kültürlü nüfusunu yansıtır
4. Öğrenci Konaklama Departmanımız tarafından güvenli, emniyetli, denetlenmiş ve onaylanmış
5. Sağlıklı yemekler sağlayabilir
6. Brisbane Yarım Pansiyon Aile Yanında Konaklama

Adelaide
Güzel plajların sahil şeridinde yer alan Adelaide, gelişen bir sanat sahnesi, tarihi mimari, ünlü şarap imalathaneleri, yoğun gece hayatı ve heyecan verici yemekler sunmaktadır. Laneway toplantıları ve ilerici geçmişi ile bu çarpıcı şehir, tadını çıkarmak için bir deneyim yaşayacağından emin olabilirsin. Adelaide’nin dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden biri seçildiğini unutmamalısın!

Adelaide’de İngilizce öğrenin
Modern ve taze bir atmosferde ILSC’nin en yeni kampüsünün tadını çıkarın! Okulu Adelaide’nin canlı, rahat hissini yansıtan bir alanda bulacaksınız. Şehrin merkezinde ve toplu taşıma araçlarına birkaç dakika mesafede, nerede olursanız olun, okula gitmekte sorun yaşamayacaksınız.

Yeni, son teknoloji kampüsleri, diğer ILSC okullarından aynı yüksek kaliteli, modern bir tesis sunacaktır:
1. Aydınlık sınıflar,
2. Harika açık öğrenci salonu ve mutfak alanları,
3. Herkesin gelecekteki Café Work Skills sınıfımızda öğrenci baristaları tarafından yapılan lezzetli kahvelerin tadını çıkarabilmesi için profesyonel kafe ekipmanları,

Adelaide Uluslararası Havalimanı’na ineceksiniz. Adelaide Uluslararası Havaalanı okula toplu taşıma ile yaklaşık 30 dakika uzaklıktadır. Havaalanından karşılama talebinde bulunursanız, bir kişi sizi havaalanında karşılayacak ve konaklamanıza getirecektir.

Adelaide’de otobüs, tren ve tramvay gibi toplu taşıma araçlarını kullanmak için Adelaide Metro ağında kullanmak üzere bir metroCARD satın almanız önerilir. Kentin çeşitli toplu taşıma araçları vardır; e-scooterlar, taksiler, trenler, tramvaylar ve otobüsler. Bu yeterli değilse, şehir aynı zamanda tüm şehrin sunduğu ücretsiz bisiklet kiralayabileceğiniz bir program sunuyor.

Okul etkinlikleri
ILSC’deki arkadaşlarınızla bağlantı kurun ve günlük okul sonrası aktivitelerle Adelaide’yi keşfedin. Etkinlikler sezona göre değişiklik gösterir ve bisiklete binme, yerel müzeleri ve sanat galerilerini keşfetme, yerel pazarları inceleme, film geceleri ve daha fazlasını içerir!
ILSC ile şehir dışına çıkın! Güney Avustralya’nın güzel manzaralarını ve turistik yerlerini keşfedin. Avustralya’nın üçüncü büyük adası Kanguru Adası’nı ziyaret edin veya Adelaide Hills’e bir günlük gezi yapın.

AİLE İLE YAŞAYIN
İngilizce konuşma becerilerinizi geliştirmek ve Avustralya kültürünü ve aile yaşamını deneyimlemek için mükemmel bir fırsattır.
ILSC’nin Aile Yanında Aileleri:
1. Okuldan 60 dakikaya kadar seyahat mesafesinde
2. Çalışma masası, yatak, şifoniyer, dolap ve iyi aydınlatma ile donatılmış temiz, konforlu, özel bir oda sağlayın
3. Kültürel olarak çeşitlidir ve Adelaide’nin çok kültürlü nüfusunu yansıtır
4. Öğrenci Konaklama Departmanımız tarafından güvenli, emniyetli, denetlenmiş ve onaylanmış
5. Sağlıklı yemekler sağlayabilir

Melbourne
Avustralya’nın en çeşitli ve şık şehirlerinden biri olan Melbourne’de İngilizce öğrenin. Renkli sanat ve kültür sahnesi, inanılmaz kahve, canlı müzik ve eğlence, spor, moda ve alışveriş ve canlı gece hayatı ile şehirde herkes için bir şeyler var.

Melbourne’de İngilizce öğrenin
ILSC Melbourne’un yeni tasarlanmış modern kampüsüne adım atın ve şehrin şık atmosferine uyan mimari bir hisle etkileşimli öğrenmeyi teşvik eden bir alan keşfedeceksiniz.
Okul, şehrin içine ve dışına gitmeniz gereken her yere ulaşmak için ana merkez olan Güney Tren İstasyonu’nun karşısında merkezi bir konuma sahiptir. Ayrıca şaşırtıcı kahve dükkanları, lezzetli kafe ve restoranlar ve alışveriş merkezlerine yakındır.

1. ÜCRETSİZ İş Kulübüne katılın ve Avustralya’da bir iş bulmak için bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.
2. Güncel dünya olayları hakkındaki görüşlerinizi ifade etmek, kelime dağarcığı oluşturmak ve İngilizce konuşma ve tartışma konusunda daha rahat olmak için ÜCRETSİZ Sabah Haber Kulübüne göz atın.
3. Café Work Skills kursuna katılın ve barista becerilerini öğrenin.

VARIŞ
Melbourne Havalimanı’na ineceksiniz. Çoğu uluslararası uçuş Terminal 2’ye iner. Melbourne Havaalanı, okuldan otobüsle yaklaşık 30 dakika uzaklıktadır. Melbourne SkyBus Express Service, havaalanı ve şehir merkezi arasında 7/24 hizmet vermektedir.
Havaalanında karşılama talebinde bulunursanız, birisi sizi havaalanında karşılayacak ve konaklamanıza getirecektir.

TOPLU TAŞIMA
Melbourne toplu taşıma sistemi, şehir ve büyükşehir bölgelerinde faaliyet gösteren mükemmel bir tren, tramvay ve otobüs hizmetleri ağına sahiptir.
ILSC’deki arkadaşlarınızla günlük okul sonrası etkinliklerle Melbourne’u keşfedin. Etkinlikler sezona göre değişiklik gösterir ve bisiklete binme, yerel müzeleri ve sanat galerilerini keşfetme, yerel pazarları inceleme, film geceleri ve daha fazlasını içerir!

Haftasonu Maceraları
ILSC ile şehir dışına çıkın! Victoria’nın muhteşem şehir ve sahil manzaralarını keşfedin. Ünlü 12 Havarileri, sörf molalarını ve izole plajları ziyaret ederek muhteşem Büyük Okyanus Yolu boyunca bir yolculuğa çıkın. Bir hafta sonunu Victoria’nın en iyi şarap bölgesi Yarra Vadisi’ni keşfederek geçirin ya da Monington Yarımadası’ndaki güzel plajlardan birinde güneşin tadını çıkarın.
AİLE İLE YAŞAYIN
İngilizce konuşma becerilerinizi geliştirmek ve Avustralya kültürünü ve aile yaşamını deneyimlemek için mükemmel bir fırsattır.
ILSC’nin Aile Yanında Aileleri:
Okula 45-60 dakika seyahat mesafesinde
Çalışma masası, yatak, şifoniyer, dolap ve iyi aydınlatma ile donatılmış temiz, konforlu, özel bir oda sağlayın
Kültürel olarak çeşitlidir ve Melbourne’un çok kültürlü nüfusunu yansıtır
Öğrenci Konaklama Departmanımız tarafından güvenli, emniyetli, denetlenmiş ve onaylanmış
Sağlıklı yemekler sağlayabilir