1997 yılında kurulan Quest, Languages ​​Canada ve hükümet tarafından belirlenmiş bir öğretim Kurumu’dur. Öğrencilere ihtiyaç duydukları ve hak ettikleri bireyselleştirilmiş ilgiyi ve neredeyse her ihtiyaca uygun eksiksiz (Temel İngilizce ‘den Sınav Hazırlığı) ve daha fazlasını içeren programları bulunmaktadır.

1997’den bu yana 30’dan fazla ülkeden binlerce öğrenciye hizmet vermekteler. Daha küçük sınıflar (maksimum: 12, Temmuz, Ağustos: 16), çok dilli danışmanlar, etkinlikler için özel destek personeli, konaklama ve akademisyenler hak ettiğiniz hizmeti ve desteği almanıza katkıda bulunur. Quest dil okulu başarılarını sadece bir şey üzerine inşa etmektedir; mutluluğunuz. Tüm eğitmenler tamamen akredite edilmiştir, deneyimlidir ve “öğretim kişiliğine” dayanarak seçilmiştir. Esnek ders saatleri ve çok sayıda öğleden sonra seçmeli dersi ile müfredatları öğrencilerin gereksinimlerini ve ilgilerini ilk sıraya koyar ve eğitim programınızı özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlamanıza olanak tanır.

Modern, zarif ve konforlu tesisler Şehir merkezindeki yepyeni tamamen yenilenmiş kampüsleri yeni ve modern bir tarz ve özelliklerle dikkat çekiyor:

20 adede kadar yüksek teknoloji dersliği, 2 büyük öğrenci salonu , Bilardo, masa tenisi ve langırt masaları bulunan oyun odaları, Öğrenci dolapları Kafe ve bar Bedava internet 20 bilgisayar sınıfı ve kişisel kullanım için 30’dan fazla dizüstü bilgisayar bulunmaktadır.

Quest dil okulu, Toronto şehir merkezinde, College metroya 1 dakika ve Eaton Merkezi’ne 5 dakika uzaklıktadır. Toronto, Kanada’nın en büyük şehri, Kuzey Amerika’nın beşinci en büyük şehri, Ontario eyaletinin başkenti ve dünyanın en heyecan verici, canlı ve ilerici şehirlerinden biridir! Güvenlik ve yaşam kalitesi açısından sürekli olarak dünyanın en iyi şehirlerinden biri olarak gösterilmektedir. Metropolitan Toronto’da toplam 2.3 milyon kişi yaşıyor. 80’den fazla etnik grubun yaklaşık 100 dil konuştuğu çok kültürlü bir ülke. İngilizce konuşulan dünyanın üçüncü büyük merkezi. 5.000’in üzerinde restoran ve kafe var. Heyecan verici bir sahil, şehir merkezine sadece birkaç dakika. Blue Jays, Leafs, Raptors ve Argonauts ile Major League sporlarının merkezi. Şehir, 80’den fazla film festivaline, 200 profesyonel sahne sanatları organizasyonuna, uluslararası tanınmış senfoni, bale ve opera şirketlerine, sayısız ticari ve kar amacı gütmeyen galerilere ve müzelere ve çok daha fazlasına ev sahipliği yapıyor. Toronto’nun şehre ait 10 müzesi, tarihi koleksiyonlarında 147.000 eser ve 1 milyon arkeolojik örnek barındırıyor.

Etkinlikler yeni arkadaşlar edinmenize, yeni çevrelerinizi keşfetmenize ve İngilizcenizi geliştirmenize yardımcı olur. Quest etkinlik koordinatörü, hemen hemen her gün birçok eğlenceli organize edilmiş etkinlik olmasını sağlar.

Etkinlikler arasında yerel etkinlikler, festivaller, spor (paten yapma, kano, futbol vb.) Ve Niagara Şelalesi, New York City, Boston ve daha pek çok yere gezi ve hafta sonu gezileri yer almaktadır.

Her Çarşamba İngilizcenizi eğlenceli ve rahat bir ortamda pratik etmenize yardımcı olmak için eğitmen tarafından yönetilen Ücretsiz Konuşma Kulübü sunmaktadırlar. Haftalık ‘Hello Goodbye’ Partilerimizde de o hafta gelen öğrencileri ağırladıkları ve programlarını bitiren öğrencilere ne yazık ki elveda dedikleri partiler düzenlemektedirler.

Detaylı bilgi için ;  0212 556 81 88  [email protected]