LSI KANADA DİL OKULLARI

1965`ten beri yurtdışı eğitimin uzman firmalarından biri olan, 8 ülkede 15 şehirde eğitim veren LSI en kaliteli zincir okullardan biridir.

Genel ve Yoğun Kurslar, Akademik İngilizce, Sınavlara Hazırlık, Akşam Kursları gibi pek çok alanda eğitim verir. Dil öğreniminde son teknoloji kullanımına önem veren LSI 123 farklı milletten öğrenciye eğitim vermiş ve vermeye devam etmektedir.

LSI Kanada`da Toronto ve Vancouver olmak üzere iki ayrı merkezde hizmet vermektedir.

Toronto, Kanada`nın en büyük ve en güzel şehirlerinden biri. CN Kulesinin başından Ontario gölünün kıyısına kadar bu farklı ve kozmopolit şehir Kanada`da İngilizce öğrenmek isteyenler için sonsuz fırsatlar sunuyor. Toronto`nun Rosadale bölgesinde eşsiz ve modern bir binada bulunan LSI İngilizce eğitimi için konforlu bir imkan sunmaktadır.

Vancouver, Kanada`da İngilizce öğrenmek isteyenler için harika bir seçenek. Yemyeşil doğasıyla Pasifik Okyanusu kıyısında yer alan bu şehir göz kamaştırıcı ve modern bir şehirdir. LSI Vancouver merkezi ise şehrin tam kalbinde, şehrin tüm önemli cazibe merkezlerine ve ulaşım servislerine yürüme mesafesindedir. İnternet erişimi olan bir bilgisayar laboratuvarı, rahatça çalışma olanağı olan kütüphanesi ve öğrenci salonu gibi olanaklar LSI Vancouver`u İngilizce eğitimi için kaliteli bir alternatif yapıyor.

Siz de uluslararası saygın kuruluşlardan sertifika ve dil seviyesi kanıtı istiyorsanız:

[email protected] mail adresinden, 0212 556 81 88 numaralı telefondan veya aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.