LONDON SCHOOL OF BUSINESS AND FINANCE

 

London School of Business and Finance, 2003 yılında kurulmuş ve Londra merkezli olmak üzere Sydney, Singapur ve Toronto’da kampüsleri vardır. Hem kampüste eğitim hem de online programlarla 150’den fazla ülkede öğrencilere eğitim vermektedir.

London School of Business and Finance, dünya çapında 40.000`den fazla öğrenciye eğitim veren 20 kurum ve akademik ortağın bulunduğu bir ağ olan Global University Systems (GUS) üyesidir. 2013`te LSBF, Kraliçe’den ‘’Queen`s Award for Enterprise’’ ödülü`nü kazanmıştır. 2014 yılında da ‘Outstanding Educational Service’ and ‘Outstanding Executive’ olmak üzere üstün eğitim kalitesi alanında 2 ayrı ödüle layık görülmüştür.

Lisans, Yüksek Lisans/Master, Doktora ve iş dünyası için özel MBA ve Executive programlar sunmaktadır.  Management, Strategic Leadership, Digital Marketing, Finance ve daha bir çok bölümde eğitim imkanı sunmaktadır. Hemen hemen her programı yıllık minimum 2 maksimum 5 kayıt dönemi olmaktadır. Sene içerisinde dilediğiniz dönemde kendinize en uygun kayıt dönemini bulup eğitime başlayabilirsiniz.

Eğitim maliyetleri ile alakalı da; online kurslar kampüste eğitimlere göre daha uygundur. Online eğitimler 1500 GBP ile 12.000 GBP arasında değişmektedir. Kampüs içi eğitimler ise ortalama yıllık 25.000 ile 31.000 GBP arasında değişmektedir.

Kampüslerin bulunduğu şehirlere göre yaşam maliyetleri ise; Londra’da özellikle konaklamaya göre değişkenlik göstermektedir. Okulun olduğu Holborn bölgesine yakın bölgelerde ikamet ettiğinizi düşünürsek aylık yaşam maliyetleriniz 1400 ile 1800 GBP arasında değişecektir. Zone 3 ve zone 4 bölgelerinde ise 1100 ile 1600 GBP arasında değişmektedir.

Başvuru koşullarında en önemli öncelik B2 seviyesinde İngilizce dil yeterliliğinizin olmasıdır. IELTS, TOEFL, CEFR gibi sınavlarla bunu ispat etmelisiniz. İkinci olarak son mezun olduğunuz okulun diploması ile transkriptini ve son olarak başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Evraklarınız okula ulaştıktan sonra gerekli görülürse sizlerle Skype üzerinden görüntülü mülakat yapabilirler. Business, Management gibi Master programlarında öğrencilerden iş tecrübesi istenilebilmektedir.

 

Eğitim alabileceğiniz bölümler;

BSc (Hons) Business Management

BSc (Hons) Financial Management
Online Global MBA

Online MA Finance and Investment

Online Dual MSc and MA Strategic Marketing

MBA

Management

Finance

Marketing

***çift diploma ya da özel programlanabilir çift programlar için danışmanlarımızla irtibata geçin.

 

 

 

Detaylı bilgi için: 0212 556 8188 veya [email protected]