İrlanda’da en yeni ve en modern okul binalarından birine sahip olan Future Learning (FL) eaquals* tarafından akredite edilmiş olan, uzmanlar tarafından özel olarak tasarlanmış, teknoloji destekli öğrenme programları sunan ilk ve tek dil okuludur.

*Eaquals (Evaluation and Accreditation of Quality Language Services), dil eğitimi alanında akreditasyon yetkisine sahip dünya çapında tanınmış uluslararası bir kurumdur.)

Dublin ve Athlone bölgelerinde 16 yaş ve üzeri yetişkinlerin katıldığı dil kursları bulunurken, 11 – 17 yaş aralığını kapsayan genç öğrenciler içinde yine Dublin, Athlone ve Sligo bölgelerinde de yaz/kış programları bulunmaktadır. Her yerin kendine has bir özelliği vardır ve her biri inanılmaz modern okul tesislerine, olağanüstü konaklama seçeneklerine ve eğlenceli, ilginç aktivitelere ve gezilere sahiptir. Öğrenciler, yerel ve arkadaş canlısı bir aile yanında kalmayı ya da yüksek kaliteli yurt konaklamalarını tercih etme seçenekleri vardır. Günümüz gençlerini anlayan genç ve enerjik kadrosu ile eğitim sunan Future Learning, genel İngilizce, iş İngilizcesi, akademik İngilizce, IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlık kursları, work and study, Dublin işletme akademisi, yaz okulları, kış okulları gibi birçok programı bünyesinde barındırmaktadır.

Dublin İşletme Akademisi nedir ?

Şirketinizin tüm büyük platformlar aracılığıyla dijital pazarlamanın giriş ve çıkışlarını öğreneceğiniz, dijital bir iş ortamına etkili bir şekilde giriş yapacağınız bir program türüdür. Bu kurs sayesinde müşterinizi ne zaman ve nasıl hedefleyeceğinizi ve doğru zamanda doğru içeriği nasıl sunacağınızı bileceksiniz. Belki de bu, ürününüzü tanıtmak için doğru kişiyi seçme meselesidir. Bu kurs size bu konuda da rehberlik edecektir.

Teori her zaman iyidir ancak burada durmuyoruz diyor FL çünkü kazandığınız bilgiyi hemen orada sizden uygulamanızı istiyor.

Dublin Business Academy’nin öne çıkan noktalarından biri, Avrupa’nın teknoloji merkezinde olmasıdır. Google, LinkedIn, Apple, Facebook, YouTube, Twitter, eBay, PayPal, HubSpot, Salesforce, Indeed, AirBnB, Microsoft, Amazon ve liste uzayıp gidiyor. Program boyunca, öğrencilere dünyaca ünlü şirketlerin ve iş devlerinin operasyonlarını ilk elden görmeleri için mükemmel bir fırsat sunan kurumsal ziyaretler yapılmaktadır. Kurumsal ziyaretler, günlük ve uzun vadeli operasyonların yanı sıra pazar stratejileri hakkında bilgi edinen kurs katılımcıları arasında favoridir.

Kurs 1 hafta sürmektedir. Sizden minimum B2 seviyesinde İngilizce’ye sahip olmanız istenmektedir.

FL, her öğrenciye kendi çevrimiçi ePortfolio’larını nasıl oluşturacaklarını ve güncelleyebileceklerini öğretecekleri zorunlu bir modül sunmaktadır. Hepimiz sıkı çalışmamızı göstermeyi severiz ve Future Learning her öğrencinin yeteneklerini sergilemeye isteklidir. Bu benzersiz modül, öğrencilerimizin İrlanda ve Future Learning ile ilgili görüntülerini ve deneyimlerini paylaşmanın yanı sıra tüm heyecan verici çalışmalarını anında sergilemelerine olanak tanır.