GRIFFITH COLLEGE DUBLIN

Griffith College Dil Okulu İrlanda’nın en önemli eğitim kurumlarından biri olan Griffith Koleji bünyesinde öğrencilerine İngilizce eğitim vermektedir. Kolej Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS Sınav hazırlık gibi bir çok farklı alanda eğitim vermektedir. Bunun yanında İrlanda’da dil eğitimi sonrasında eğitim almak isteyen adayla için de uzun dönem özel üniversite hazırlık ve foundation programları sunmaktadır.

 

Griffith College İrlanda’nın en büyük özel üniversitesidir. Dublin, Cork ve Limerick olmak üzere 3 farklı lokasyonda eğitim vermektedir. Bu kampüslerin hepsinde İngilizce hazırlık programlarına katılabilir ya da akademik programlarda üniversite programlarına dahil olabilirsiniz.

 

Griffith Koleji’nde dilerseniz kısa süreli dilerseniz de uzun dönem programlara katılabilirsiniz. Her program belirli bir içeriğe sahiptir. İngilizce dil kurslarında öğrencilere sabah kursu ve öğleden sonra kursu olmak üzere iki farklı seçenek sunulmaktadır. Dilerseniz derslerinizden sonra okul içerisinde kulüp çalışmalarına katılabilir ya da üniversite kampüsünde yeni şeyler keşfetmek için vakit harcayabilirsiniz.