Fieldstone en iyisi olan, büyük bir şehirde 150 öğrenciden oluşan küçük bir özel okuldur.  istisnai öğretmen-öğrenci oranı, onu kişiselleştirilmiş öğrenim için ideal bir okul yapar. A-Level için harika akademik kurslar hazırlar.

 

Dersler

İngilizce, Matematik, Hesap ve Vektörler, Gelişmiş işlevler, Biyoloji, Kimya, Fizik, Sosyal Bilimler, Beşeri Bilimler, Kanada ve Dünya Çalışmaları, 15. yüzyıldan beri Dünya Tarihi, Fransızca, Finansal Muhasebe İlkeleri, Güncel Ekonomik Sorunlar, Kanada ve Uluslararası Hukuk, Uluslararası İşletme Temelleri, Veri Yönetimi, İş Liderliği, Dramatik Sanatlar, Vokal Müzik, İllüstrasyon, Fotoğrafçılık, Medya Sanatları, Kapsamlı Sanatlar, Sağlık ve Beden Eğitimi.

Okul Uluslararası öğrencilerin ağırlıklı bulunduğu bir okuldur , okulun % 80’ini yurt dışından gelen öğrenciler oluşturmaktadır .

Spor ve aktiviteler

Bu okul çok çeşitli sınıf sonrası aktiviteler sunar. Derslerden geri kalan vakitlerde sportif ve müfredat dışı aktiviteler ile öğrenciler stres atıp kendilerini geliştirebilirler .

Spor Dalları

Ultimate Frizbi, Basketbol, Kros Koşusu, Kapalı Alan Futbolu, Açık Golf, Masa Tenisi, Voleybol, Curling, Kayak, Snowboard, Bowling, Futbol, ​​Badminton, Softbol, ​​Top Hokeyi, Atletizm, Tenis, Çim Hokeyi.

Müfredat dışı etkinlikler

Matematik Yarışması, Bilim Fuarları, Bilim Olimpiyatları, Drama, Sosyal Yardım, Mandarin, Eco Club, Gitar, Koro, Topluluk Önünde Konuşma, Etkinlik Planlama ve Organizasyon, Doğaçlama, Köprü, Bilgisayar Programlama, Örgü, 3D Baskı, Havacılık, Kürek Yatılı, Dragon Boat Yarışı Festival.

 

 

 

Fieldstone King’s College  de eğitim almak, Aktif Yurtdışı Eğitim`in danışmanlığından faydalanmak ve daha pek çok farklı konu için :

  0212 556 81 88 ya da  [email protected]