DAVID GAME COLLEGE

1974’te kurulan David Game College, 13-22 yaş aradındaki öğrenciler için  Londra’nın önde gelen en iyi Independent Sixth Form Kolejlerinden biri haline geldi. Ofsted tarafından 2017 ve 2020 yıllarında ikinci kez tüm kategorilerde EN İYİ Eğitim veren kolej olarak kabul edildi.

Dinamik bir eğitim deneyimi sunarak öğrencilere öğrenme,yeni yetenek ve beceriler geliştirme fırsatı sunmayı amaçlayan A Level ve GCSE kursları için yapılandırılmış ortamı bulunan , öğrencilerin seçtikleri üniversiteye veya kariyere sahip olmaları için ihtiyaç duydukları sonuçları elde etmelerini sağlayan prestijli bir okuldur .

 

DAVID GAME KOLEJİ ÖĞRENİM ÜCRETLERİ

 

A level yıllık ücret  6,270 – 21,350 GBP arası

GCSE & IGCSE yıllık ücret  £3,870 – 18,790 GBP  arası

 

Başvuru Süreci

David Game College, kuruluşundan bu yana dünyanın her yerinden öğrencilerin ilgisini çekmiştir. Gerçekten uluslararası ve çok kültürlü bir eğitim topluluğudur.

Kolej, UKVI’ dan Tier 4 Sponsor statüsüne sahiptir. İngiliz yüksek öğreniminin kalitesi ve çeşitliliği kapsamında en iyi üniversitelerle birlikte yer almaktadır. Uluslararası öğrenciler, David Game College’da eğitim almanın avantajlarını İngiltere’nin önde gelen Üniversitelerinin Lisans bölümlerine kabul edilmede bir “basamak” olarak kullanmaktalar.

David Game College’a başvurmak için , Aktif Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bu süreçte size yardımcı olabilmemiz için 0212 556 81 88 numaradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aktif Yurtdışı Eğitim ve David Game College , aday öğrencileri ile Skype ve ya telefon görüşmeleri yapmaktan ya da  e-posta yoluyla bilgi vermekten mutluluk duyar.

 

 

David Game college’de eğitim almak, Aktif Yurtdış Eğitim`in danışmanlığından faydalanmak ve daha pek çok farklı konu için :

  0212 556 81 88 ya da [email protected]