CES LONDON

CES – CENTRE OF ENGLİSH STUDİES

1979 yılında kurulmuş olan CES 30 yılı aşkın deneyimiyle dünya genelinde öğrencilere dil eğitimi vermektedir. İrlanda ve İngiltere’de alanlarında uzmanlaşmış öğretmenlerle çalışan CES aynı zamanda dil eğitimini eğlenceli hale getirmek yeni metotlar geliştirmiştir.

2007 yılında CES ‘Star English Language School in Europe’  ödülüne layık görülmüştür. 2008-2011 yılları arasında bu prestijli ödüle aday gösterilerek 5 yıl üst üste aday gösterilen tek dil okulu olmuştur.

CES London

CES London, dünyanın en büyük tenis organizasyonuna ev sahipliği yapan Wibbledon şehrinde bulunmaktadır. Geniş bir öğrenci popülasyonuna sahip olan CES London, British Council tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

Tüm sınıflarda TV ve video oynatıcı mevcuttur. Öğrencilere ait salon, kütüphane, çalışma odası, bahçe ve ücretsiz wi-fi internet bağlantısı da öğrencilerin hizmetine sunulmuştur.

CES London’da eğitim programları;

Standart İngilizce

Yoğun İngilizce

IELTS Hazırlık Kursları

İş / Mesleki İngilizce

Bire Bir İngilizce

Cambridge Hazırlık Kursu

Öğretmen Kursları

CES London’da Konaklama;

Aile Yanı Konaklama

Öğrenci Yurtları

Akreditasyonları;

   

Aktif Yurtdışı Eğitim`in mevcut kayıt avantajlarından yararlanmak isterseniz 0212 556 81 88 numaralı telefonumuzdan ya da [email protected] mail adresimizden danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.