CES LEEDS

CES – CENTRE OF ENGLİSH STUDİES

1979 yılında kurulmuş olan CES 30 yılı aşkın deneyimiyle dünya genelinde öğrencilere dil eğitimi vermektedir. İrlanda ve İngiltere’de alanlarında uzmanlaşmış öğretmenlerle çalışan CES aynı zamanda dil eğitimini eğlenceli hale getirmek yeni metotlar geliştirmiştir.

2007 yılında CES ‘Star English Language School in Europe’  ödülüne layık görülmüştür. 2008-2011 yılları arasında bu prestijli ödüle aday gösterilerek 5 yıl üst üste aday gösterilen tek dil okulu olmuştur.

CES Leeds

Kuzeyin Londra’sı olarak tabir edilen Leeds İngiltere’nin en önemli finans merkezlerinden biridir.

Londra’ya ve Manchester’a tren ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Önemli üniversiteleriyle tam bir öğrenci şehri olan Leeds hareketli gece hayatı ve ödüllü restoranları ile görülmeye değer bir yerdir.

İngilizce öğrenmek için ideal bir yer olan bu şehirde okulumuz İngiltere’deki en iyi turistik ve kültürel mekânlarla çevrilidir.

Başarılı bir dil eğitimi büyük bir sosyal ve kültürel programla el ele gitmelidir. CES Leeds öğrencilerin hem İngilizcelerini geliştirmek hem de farklı milletlerden birçok öğrenci ile kültürel anlamda gelişim için sosyal aktivitelere çok fazla önem vermektedir. Şehrin turistik yerleri  bu programlara çok uygundur.

CES Leeds tesisleri

(Ana yetişkin okula harici) yaz aylarında 20 derslik – kışın 11 derslik

Tüm sınıflarda TV ekranı

6 derslik bilgisayarlar

Ortalama 10 kişilik sınıflar

Ücretsiz Self-Access

Online ve mobil uygulama E-Öğrenme

DVD arşivi ve kademeli okuyucular

Sınıf içi kullanım için Tabletler

Ücretsiz Wi-Fi ve internet erişimi

Projektör sinema ekranı

CES Leeds’de sunulan eğitim imkânları:

Standart Genel İngilizce

Yoğun İngilizce

Kombinasyon Kursları – Birebir Eğitim

IELTS Hazırlık Kursu

İş İngilizcesi

Genç Öğrenci Kursları

Süper Yoğun Genç Öğrenci Kursları

CES Leeds’de konaklama:

Aile Yanı Konaklama

Öğrenci Konut Konaklaması

Akreditasyonları:

          

 

Aktif Yurtdışı Eğitim`in mevcut kayıt avantajlarından yararlanmak isterseniz 0212 556 81 88 numaralı telefonumuzdan ya da [email protected] mail adresimizden danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.