BELLERBYS KOLEJİ

Bellerbys College

Londra, Cambridge ve Brighton’da kampüsleri bulunan Bellerbys Koleji uluslararası öğrencileri İngiltere’de üniversite programlarına hazırlamak için kurulmuş çok amaçlı bir kurumdur.

14 yaşından başlayarak her yaş için uygun farklı programlar düzenlenmektedir. İngiltere’de liseye devam etmek isteyen öğrenciler için A Level, GCSEs, Intensive GCSE,  üniversiteye devam etmek isteyenler için de Foundation, English Language Program, Undergraduate Year 1 programları sunmaktadır. Aynı zamanda yaz kampları, IELTS sınav hazırlık programları bulunmaktadır.


(Bellerbys College Brighton)

Bellerbys College’da eğitim almak isteyen bir öğrenci 14 yaşından itibaren ister Brighton ister Cambridge’de isterse de Londra’da lise ve üniversite hazırlık eğitimini tamamlayarak Bellerbys Koleji’nin partneri olan üniversitelere ya da okulun akademik danışmanlığıyla İngiltere ve tüm dünyadan üniversitelere başvuru yapabilir. 2018 yılında 137 öğrencisi Oxford University, Cambridge University, King’s College gibi İngiltere’nin en iyi 10 üniversitesine yerleşmiştir.

 

Bellerbys Koleji başta Russel Group Üniversiteleri olmak üzere hem İngiltere hem de Amerika, Kanada, İrlanda gibi bir çok farklı ülkeye öğrenci yerleştirmektedir. Özellikle A Level programlarından mezun olan adayların 2017 ve 2018 yılındaki başarı oranı %91 dir ve programa katılan öğrencilerin neredeyse tamamı İngiltere’de bulunan en iyi dereceli üniversitelere yerleşmişlerdir.

İngiltere`de lise eğitimi ve üniversiteye hazırlık programları ile alakalı 0212 556 81 88 ya da [email protected] adreslerinden danışmanlarımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz.