1973 yılında kurulan ve Londra’nın merkezinde bulunan Bayswater College, 40 yılı aşkın bir süredir tanınan bir dil okuludur. Kolej, kariyerinizde fark yaratan ve dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle yaşam boyu ilişkiler kurmanıza olanak sağlamaktadır. 2019 yılında, her sınıfta interaktif televizyonlar, çağdaş mobilyalar ve iç tasarım ile tesisleri 21. yüzyıla getiren Kolej’in tam bir modern okul haline getirildi. öğrencilerine evden uzakta bir ev sunuyor, dört öğrenci salonu ve öğrencilerin dinlenip eğitim görmeleri için birçok alan sunuyoruz.

İlham verme ve eğitme misyonları modern sınıflarında başlar ve dünyadaki tüm kültürlere kadar uzanır. Etkinlik programları aracılığıyla etkili öğrenim için bir basamak sağlarlar ve eğitim hayatınız boyunca farklı  bir rehberlik sunmaktadırlar.

Bayswater, uluslararası öğrenciler için yeni kültürlerle birlikte bir eğitim vermektedir. Eğitim hayatınızın her adımında kayıttan mezuniyete kadar, her zaman yardımcı olacak bir kadroları bulunmaktadır. Yaptıkları eğitimde her güncelleme öğrencilerinin başarısına yöneliktir. Öğrencilerinin Bayswater için bir miras olduğunu düşünen okul, öğrenci birliğine önem vermektedir. Etkinlik programlarının arasında uluslararası hayır kurumlarından konuşmacılar, bağış toplama faaliyetleri ve Uluslararası Kadınlar Günü gibi etkinlikler yer almaktadır.

Bayswater college , ‘İngilizce’ yi yabancı dil olarak öğrenmek, dünyayı dolaşmak, güven yaratan ve daha iyi iş olanakları sağlayan benzersiz ve sürükleyici bir deneyimdir’ misyonu vardır. Bayswater College, 1978’den beri İngilizce eğitimi vermektedir. Dünyanın dört bir yanından binlerce öğrenciye daha güvenli konuşmayı, sınavları geçmeyi ve İngilizcelerini gerçek yaşam koşullarında nasıl kullanacağını daha iyi anlamayı öğretmektedir.

Bayswater, Londra’daki konaklamanız için bir çok seçenek sunar. Güvenliğinize ve konforunuza öncelik vermektedirler ve eğitiminizi planladığınız andan itibaren kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak şekilde planlamanıza yardımcı olmaktadırlar.

Londra’da birçok bağımsız seçenek olmasına rağmen, Aile Yanında Konaklama ve Rezidans konaklama imkanı sunmaktadırlar. Varışınızdan önce konaklama ayarlayabilir ve size Londra’da kaliteli konaklama seçenekleri sunmaktadırlar.

Genel İngilizce kursları dört temel dil becerisine odaklanır: İngilizce dilini daha etkili kullanmanıza yardımcı olmak için dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerinizi baz almaktadır. Kursunuza modül dersleri eklemek kursunuzu yoğunlaştıracak ve öğrenmenizi kişiselleştirmenize yardımcı olacaktır. Tipik modül konuları arasında Gramer, Konuşma, IELTS Hazırlık bulunmaktadır.

İster kariyerinizi geliştirmek, ister üniversiteye hazırlanmak ya da kişisel gelişim için İngilizce eğitimi alıyorsanız, bu kurs hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Detaylı bilgi için ;  0212 556 81 88  [email protected]