HILDERSTONE COLLEGE

Hilderstone Koleji 40 yıllık tecrübesiyle eğitim veren köklü İngilizce dil okullarından birisidir. Genel ve Yoğun İngilizce, FCE, CAE, IELTS sınavlarına hazırlık, üniversite hazırlık, Profesyonel ve İş İngilizcesi, Öğretmen Yetiştirme kursları gibi her talebe ve ihtiyaca yönelik farklı kurslarıyla yıl boyu uluslar arası öğrencileri ağırlamaktadır.

British Council tarafından akredite edilmiş olan Hilderstone College, aynı zamanda English UK ve UKBA üyesi olup, uluslar arası dil okulları denetleme kuruluşu olan IALC tarafından da kalite standartları tescil edilmiş okullarımızdandır.

Nitelikli ve deneyimli öğretmen kadrosu ile öğrencilerin potansiyellerini en hızlı ve etkili yoldan maksimum seviyeye getirmeyi hedefleyen kolejde, eğitimlerin yanında çok eğlenceli aktivitelere ve İngilizce pratik imkanı buldukları gezilere katılabilen öğrenciler, son teknoloji ürünü öğrenme araçlarından da sınırsız şekilde yararlanabilmektedir.

Canterbury’ye 20, Londra’ya ise yaklaşık 1,5 saat mesafede yer alan Broadstairs’de denize çok yakın bir mesafede bulunan okulumuzda eğitim alırken aynı zamanda çok farklı kültürleri bir arada tanıyacak, tarihi ve turistik yapısına hayran olacaksınız.

Okula yürüme mesafesinde bulunan özenle seçilmiş aile yanı konaklamalarda ömür boyu sürecek dostluklar edinecek, okyanus ötesinde ikinci bir aileye daha sahip olmanın lezzetini yaşayacaksınız.