ÖMER FEYZULLAH HİRADAĞI

Merhaba. Ben Ömer Feyzullah.
İstanbul Ticaret Üniversitesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Günümüzde İngilizcenin artan öneminden dolayı ve üniversite sonrasında çalışacağım aile şirketimizde de yoğun olarak kullanmam gereken İngilizceyi öğrenmek benim için bir mecburiyet oldu ve İngilizce öğrenmeye karar verdim.
Üniversite eğitimim bitene kadar yaz tatillerinde yurt dışında İngilizce eğitimi almak gibi bir planım var ve bunun için şirketleri araştırırken internetten Aktif Yurtdışı Eğitim ile tanıştım. Gidip görüştüğümde Osman Bey’in cana yakınlığı ve samimiyetinden gerçekten memnun oldum ve karar verdim.
İlk görüşmeden sonra uzun bir süre görüşmeye devam ettik ülke olarak İrlanda’ya ve okul olarak da Kaplan’a karar verdik. Sağ olsunlar her konuda yardımcı oldular. Ali Bey’e de ayrıca teşekkür ederim. Vize sürecim boyunca en ince ayrıntısına kadar ilgilendi ve sorunsuz bir şekilde vize almama yardımcı oldu. Yeri geldi Fatih Bey de ilgilendi ona da çok teşekkür ederim.
Bizim ilişkimiz müşteri-satıcı ilişkisinden daha çok abi-kardeş ilişkisi gibi oldu. İrlanda’ya geldiğimden beri her zaman arayıp soruyorlar, bir sıkıntın var mı, bir sorunun var mı diye. Ben Aktif Yurtdışı Eğitim ailesinden çok memnun kaldım ve çevreme de tavsiye ediyorum.