MEHMET CAN ASLAN

Merhaba ben Mehmet Can. İstanbul Aydın Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümü mezunuyum. Artık günümüzde İngilizcenin büyük bir önem taşımasından dolayı, neredeyse mecburi gözle bakıldığından İngilizce eğitimi almaya karar verdim. Bu süreç benim için uzun sürdü ama iyi ki öyle olmuş diyorum ve iyi ki AktifEdu ile tanışma fırsatını yakalamışım.

Katıldığım yurtdışı eğitim fuarında Osman abinin cana yakınlığı ve samimiyeti başka stantlara uğramadan fuardan erken ayrılmama sebep olmuştu… Kendisine buradan yeniden teşekkür ediyorum.

Uzun bir görüşme sürecimizden sonra Dublin’i ve okul olarak Kaplan’ı tercih ettik.  Bana her konuda yardımcı olacaklarını söyleyip sözlerinden asla geri dönmediler.

Vize sürecimde tüm evraklarımı Ali abicim titizlikle inceleyip ufak pürüzleri bile eleyip bana her konuda destek oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Eğer ki aklınızda soru işaretleri varsa hiç düşünmeyin bana her saat her dakika yardımcı oldukları için buradan Aktif Yurtdışı Eğitim ailesine bolca teşekkürlerimi iletiyorum.