ILAC Rock Star Awards 2020

Aktif Yurtdışı Eğitim olarak, Esneklik, Yenilik ve Zorluklarla Mücadele becerileri sebebiyle ILAC KISS ve ILAC IC tarafından verilen 2020 yılı The ILAC Rock Star Award Ödülünü kazanmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Dünya’nın farklı bölgelerinden acentalara, özellikle Covid-19 dönemindeki esneklik, uyum, yaratıcılık ve sektörel liderlik gibi başlıklarda yapılan değerlendirmeler sonucunda verilen ödüle layık görülmek; içinden geçmekte olduğumuz bu zor günlerde, firmamız ve sektörümüz adına emeklerimizin takdir edilmesi adına da bizleri fazlasıyla mutlu etti.

Şartlar ne olursa olsun, öğrencilerimiz ve uluslararası partnerlerimizle çalışmalarımıza her zamanki motivasyonumuzla devam ediyoruz.

Teşekkürler ILAC – Internacional Language Academy of Canada

#ILACRockStar #aktifedu #canada #kanada #iloveilac

3 cevaplar
  1. arsenal token
    arsenal token says:

    Very nice post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I’ve really enjoyed browsing your blog posts. In any case I’ll be subscribing to your feed and I hope you write again soon!

  2. gate io twitter
    gate io twitter says:

    Reading your article has greatly helped me, and I agree with you. But I still have some questions. Can you help me? I will pay attention to your answer. thank you.

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir