Eastbourne, 120 yılı aşkın bir süredir tatil yöresi ve turistik bölge olarak ünlüdür. Dolayısıyla, doğal olarak, yaşınıza veya zevkinize bakılmaksızın size uygun geniş bir etkinlik içeriği barındırmaktadır. Kasaba Towner Galerisi`nde, dört tiyatro ve iki sinema ile kültür sanat merkezi ve düzenli sanat sergileri bulunmaktadır ve saygın bir etkinlik merkezidir.

İngiltere`de İngilizce eğitiminin birçok avantajından biri, gerçekten çokuluslu, çok kültürlü bir ortamda öğrenme fırsatıdır. Twin Eastbourne`da tüm dünyadan öğrencilerle buluşacak ve kültürel ve etnik kökenlerini öğreneceksiniz. Çok kültürlü bir ortamda hem İngilizce’nizi geliştirebilir hem de dünyanın her yerinden arkadaşlar edinebilirsiniz.

Eastbourne, , her zaman yapabileceğiniz bir şeyler var;

Sahilde  Barbekü keyfi

Deniz kenarında yürüyüş ve denize kürek çekme

Sinema veya tiyatroda bir akşam geçirmek

Tenis oynamak, golf oynamak veya rüzgar sörfü öğrenmek

Arkadaşlarınızla vakit geçirmek, sosyal programda etkinlik bulmak

Limana uğrayın ya da doğal Beachy Head`e doğru yürüyün

 

        Kurs ve İçerik

Kurs Türü

Gün

Ders Saati

Kapasite

Süre

Yaş

Genel

5 gün/hafta

Sabah & Öğle

15 saat/hafta

Max 18 kişi

1-50 hafta

+16

Business(İş)

3 gün/hafta

Sabah & Öğle

23 saat/hafta

Max 8 kişi

4 hafta

+21

Yoğun

(min A2 level)

5 gün/hafta

23 saat/hafta

Max 18 kişi

1-50 hafta

+16

IELTS

3 gün/hafta

6 saat/hafta

Max 18kişi

/kapalı grup

1-50 hafta

+16

 

       Okula Ulaşım bağlantıları

En yakın tren istasyonu: Eastbourne İstasyonu

Yerel otobüs hizmetleri: Şehir içi yolculuklar için Stagecoach. Brighton`a giden otobüsler Brighton / Seven Sisters / Beachy Head

En yakın turistik yerler: Brighton, Hastings, Lewes, South Downs Ülke Parkı, Herstmonceux Bilim Merkezi ve daha fazlası.

 

       Konaklama

Aile yanı konaklama bir öğrencinin İngiliz yaşam biçimiyle bütünleşmesinin önemli bir parçasıdır. Bir aile yanı konaklama sağlayıcısı ile yaşamak, İngilizce dil öğrenmenizi hızlandırmaya ve kültürel deneyiminizi geliştirmeye yardımcı olur.

Evde yaşayan öğrencilerin çoğu, kahvaltı ve akşam yemeği dahil olmak üzere yarım pansiyon konaklama imkânını tercih etmektedir. Ev sahibi, öğrenciyi evin tam üyesi olarak görür, birlikte yemek yiyip ortak yaşam alanlarını onunla paylaşır. Ayrıca, öğle yemeği içeren tam pansiyon seçeneği talep etmek de mümkündür.

Haftalık otobüs seferleri sadece £ 15 tutarında olup Eastbourne`un her yerinde sınırsız seyahat imkanı sunmaktadır. Aile yanı konaklarımızın çoğu okulumuza yürüyüş mesafesindedir. Mevsimsel olarak otobüs tercih edilebilir.

 

Detaylı bilgi için ;  0212 556 81 88  [email protected]