Stafford House International, genel, akademik ve profesyonel amaçları hedefleyenler için kurslar sunan İngilizce dil akademisidir. Misyonu, öğrencilerin 3 farklı ülkede yer alan okullarımızda zevkle öğrenmelerini, kendilerine olan güvenlerini artırmayı ve kişisel potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak, eğitmek, ilham vermek ve yardımcı olmaktır. Okullarımız, her biri dilinizi geliştirmeniz için özenle tasarlanmış merkezlerden oluşmaktadır. Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız öğretmenlerimiz, sizi doğru yönlendirmek için yıllardır çalıştığımız usta akademik kadromuz ve geniş imkanlarımızla öğrencilerimize kaliteli bir eğitim sunmayı hedefliyoruz.

İngiltere, Amerika ve Kanada olmak üzere 3 farklı ülke ve 10 şehirde yer almaktayız. Bütün merkezlerimiz hızlı ve doğru öğrenme teknikleri üzerine son teknoloji ile dizayn edilmiştir. Doğal ve aydınlık sınıflar, akıllı tahtalı sınıflar, özel IT sınıfları ve her merkezde yer alan ücretsiz WI-FI ağlarıyla her an eğitiminizle alakadar olabilirsiniz. Her merkezde yer alan kütüphanelerde dilerseniz öğretmenlerinizden yardım alabilirsiniz, dilerseniz de özel çalışma alanlarında çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Big HELLO – İlk Gün Deneyimi

İlk gün mutlaka her öğrenci için zor olacaktır. Yeni bir topluluk, bambaşka bir şehir. Stafford House International sizleri ilk gün adaptasyon turu ile hem okulunuza hem de arkadaşlarınıza ısınmanız için özel etkinlikler gerçekleştirmektedir. Okulda buluştuğunuz görevliniz ve diğer arkadaşlarınızla birlikte okulunuzun bölgesini keşfedeceksiniz. Hastane, polis merkezi, banka atmleri, otobüs ya da metro durakları, kültür merkezleri gibi ihtiyacınız olabilecek tüm mekanlarını sizlere gösterecektir.

Stafford House International Merkezleri İNGİLTERE

BRIGHTON • CANTERBURY • CAMBRIDGE • LONDRA

Stafford House International bünyesinde İngiltere` de okullarımızda alabileceğiniz eğitimler;

Genel İngilizce
Sınav Hazırlık (IELTS-TOEFL-Cambridge ESOL)
Profosyonel Hazırlık (Business-Career Preparation-Unlimited Package)
Üniversite Hazırlık (Pathway)
1 e 1 İngilizce
Au Pair
Part-Time İngilizce

Daha fazla bilgi almak için 0212 556 81 88 numaralı telefondan veya aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz;