ST. GILES INTERNATIONAL İNGİLTERE DİL OKULLARI

1955 yılında İngiltere’de kurulmuş olan St. Giles International her yıl 100’ün üzerinde farklı ülkeden gelen 14.000 civarında öğrenciye eğitim veren dünyanın en önemli dil okullarından biridir.

 

İngiltere’de 5, Amerika’da 2 ve Kanada’da 1 merkezi bulunan St. Giles kaliteli bir eğitim için dünya çapında bir bilinirliğe sahiptir. Farklı yaşlara, yeteneklere ve hedeflere göre dizayn edilmiş eğitim programları bulunan St. Giles size ve ihtiyaçlarınıza odaklanan kişisel bir öğrenme deneyimi sunar.

60 yılı aşkın deneyimiyle İngilizce öğretiminde bir dünya markası ola St. Giles’ın tüm öğretmenleri CELTA, TESOL ya da eşdeğer bir sertifikaya sahiptir. En güncel kaynaklarla bezeli modern merkezlerinde, öğrenci merkezli, eğlenceli ve heyecan verici bir eğitime sahip olabilirsiniz.

 

İngiltere’de 4 ayrı merkez bulunmaktadır:

London Central: Dünyanın en önemli başkentlerinden biri olan Londra’nın merkezi Bloomsbury’de yer alan okul 100 yıllık tarihi bir binada eğitim vermektedir. Russell meydanın karşısında ve British Museum’a 5 dakikalık yürüme mesafesinde olan okul bu harika konumuyla Londra’da eğitim almak ve Londra’yı tanımak isteyen öğrenciler için mükemmel bir deneyim sunmaktadır.

London Highgate: Londra’nın kuzeyinde yemyeşil, müreffeh ve güvenli bir bölge olan Highgate’de yer alan bu merkez daha sakin ve seçkin bir deneyim arayan öğrenciler için. Londra’nın merkezine 20 dakikalık bir metroyla ulaşabileceğiniz bu merkez klasik bir İngiliz bahçesiyle çevrilidir ve huzurlu bir eğitim arayan öğrenciler için idealdir.

Brighton: Hareketli, eğlenceli ve heyecan verici bir şehir olan Brighton 250 bin nüfuslu genç ve kozmopolit bir şehirdir. Londra’ya sadece 1 saat uzaklıkta bulunan bu şehir İngiltere’nin en önemli sahil kentlerinden biridir. Brighton şehrinin tam merkezinde bulunan St. Giles Brighton ünlü Royal Pavilion’un tam karşısında yer almakta olup plaja, şehrin ana alışveriş ve eğlence merkezlerine birkaç dakika uzaklıktadır.

Cambridge: Dünyanın en meşhur üniversite şehirlerinden biri olan Cambridge’te yer alan merkez 2018 yılında tamamıyla yenilenmiş tarihi bir İngiliz binasında eğitim vermektedir. Londra’ya 1 saat mesafede bulunan şehirde eski ile yeninin uyum içinde yaşıyor olduğunu görebilirsiniz.

St. Giles’ın İngiltere merkezlerinde alabileceğiniz eğitimler:

 

St. Giles International Dil Okullarının İngiltere merkezlerinde eğitim almak ve Aktif Yurtdışı Eğitim`in ücretsiz danışmanlığından  faydalanmak istiyorsanız:

  0212 556 81 88 ya da [email protected]