ROSE OF YORK LONDON

     Rose of York

Rose of York 1989`da kurulmuştur. Londra`nın merkezinde, 26 yılı aşkın süredir  İngilizce dil eğitimi veren misafirperver , davetkar ve samimi bir kurumdur.

Öncelikli vazifemiz, Londra`daki zamanınızın keyfini çıkarırken, İngilizce öğreniminde mükemmellik ve yeterliliğe ulaşmanıza yardımcı olmaktır. Öğretmenler tutkulu, eğlenceli ve daima ileriye taşıyan bir anlayışla İngilizce öğrenmenize yardımcı olmak isteyen, nitelikli ve deneyimli bir kadrodan oluşmaktadır. Öğretmenler kursun bünyesindeki müfredatın yanı sıra öğrencilerin ihtiyaçlarını da dikkate alarak dersler hazırlarlar. Öğrencilerin, İngilizceyi güvenli ve materyal bakımından kapsamlı bir ortamda öğrenmesini ve burada varolan tüm fırsatlardan yararlanmasını sağlamaya yönelik gerçek bir kararlılıkla çalışmaktadır.

Rose of York, Londra`nın merkezinde öğrencilere zengin bir kültürel tecrübe sunmanın yanı sıra İngilizce öğreniminizi geliştirmenize ve geliştirmenize yardımcı olacak uyarıcı, konuşmaya yönelik, otantik, eğlenceli ve iletişimsel dersler verir.

 

Neden ROSE OF YORK

Londra`nın Kalbinde

Rose of York, Londra`nın merkezinde, 26 yılı aşkın süredir  İngilizce dersi veren, misafirperver ve samimi bir İngiliz Dil Okulu`dur.

Birincil Görevimiz

Birincil görevimiz, Londra`daki zamanınızın keyfini çıkarırken, İngilizce öğreniminizde mükemmellik ve yeterliliğe ulaşmanıza yardımcı olmaktır.

Fırsatlarınızı Genişletin

Yenilikçi öğrenme programlarımız, ilerlemenizi en üst düzeye çıkarmak için dikkatli bir şekilde geliştirdik ve çalışmalarınızı yoğunlaştırmak için geniş bir materyal yelpazesi ile sizlere sunduk.

Hedeflerinize Ulaşın

Rose of York, British Council ve Bağımsız Dil Okullar Müfettişliği tarafından tanınırlığa sahip olup İngiltere’deki üyelerinden biriyiz. Öğrencilerimizi akademik, mesleki ve kişisel hayatlarında başarıya ulaştırma konusunda gururla işimizi yapıyoruz.

 

KURS VE KONAKLAMA

Dil eğitiminde Rose Of York bünyesinde eğitim yönünden fazlaca olanaklara sahipsiniz. Seviyeniz ve isteklerinize göre genel , yoğun kurslarda sabah ve öğleden sonra gruplarına katılabilirsiniz. Standart 20 ya da 30 saatlik derslerle dil öğreniminde kısa sürede ivme kaydedebilirsiniz.

 

KURSLAR

STANDART 20 DERS – Sabah Kursu
STANDART 20 DERS – Öğlen Kursu
YARI Yoğun 25 DERS – Sabah Kursu
YARI Yoğun 25 DERS – Öğlen Kursu
Yoğun  30 DERS
Bire Bir 25 DERS
Bire Bir 30 DERS
Bire bir FOCUS 30 DERS ( öğrencilerin isteklerine ve eksikliklerine göre özel programlama)
SÜPER YOĞUN 40 DERS
STANDART 15 DERS

*** fiyatlar İNGİLTERE POUNDUDUR.

 

KONAKLAMA

Rezidans ve aile yanı konaklama seçenekleriyle okula yakınlık derecesine göre konaklama fırsatlarına sahipsiniz.

KONAKLAMA TÜRÜ ; AİLE YANI / REZİDANS

 

 

 

 

***Detaylı bilgi ve kayıt işlemleri için ; 0212 556 81 88 nolu telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.