Kuzey Vancouver Okul Bölgesi, dünyanın dört bir yanından gelen uluslararası öğrencileri Okullarında eğitim hizmeti veriyor .

Öğrenciler ortaokul mezuniyetini tamamlamayı veya 6 Ortaokul veya 25 kolejden  birinde genel bir öğrenim programını almayı seçebilirler .

Öğrenme ortamları, tüm öğrencilerin kendilerini iyi, güvende, saygı duyulan ve değerli hissetmelerini sağlamak için tasarlanmıştır. Kuzey Vancouver Okul Bölgesi’nde, öğrenciler ile  güçlü bir aidiyet duygusu ve gerçek bir topluluk duygusu oluşturmaya çalışan bir öğrenim okuludur .

Anaokulundan 12. Sınıfa kadar öğrencilere sadece mümkün olan en yüksek akademik mükemmellik standardını değil, aynı zamanda eğitim yolculuklarını desteklemek için 200’den fazla yerel ve bölgesel program sunan bir okuldur.

Kuzey Vancouver Okul Bölgesi öğrencileri, destekleyici bir ortamda dengeli bir eğitimin tadını çıkarırken, akademisyenlerden atletizme, sanata ve teknolojiye kadar kapsamlı bir eğitim programları sunmaktadır .

Kuzey Vancouver Okul Bölgesi’nin Uluslararası Eğitim Programını seçmek şunları sağlayacaktır:

  • Kaliteli, çok yönlü bir eğitim.
  • Okyanusa, yerel dağlara, ormanlara ve parklara kolay erişim sağlayan, Kuzey Vancouver’da yaşama şansı.
  • Limanın hemen karşısındaki birinci sınıf Vancouver şehri de dahil olmak üzere çevredeki alanları keşfetmek için güvenilir ve kolay bir toplu taşıma deneyimi.
  • Güvenli, özenli ve istikrarlı bir ortam.

 

 

North Vancouver School District ‘de eğitim almak, Aktif Yurtdışı Eğitim`in danışmanlığından faydalanmak ve daha pek çok farklı konu için :

0212 556 81 88 ya da  [email protected]